zdrowie turystyka/wypoczynek nauka/edukacja/szkolenia

O bezpieczeństwie w lotnictwie na konferencji AVSEC Global 2019

31.07.2019 | Emirates

Środa, 31 lipca 2019 r. – Warszawa, Polska - Trzydzieści prezentacji na najróżniejsze tematy – od broni chemicznej i wojny cybernetycznej, poprzez drony, po terroryzm, pasażerów na gapę i przemyt. Osiem warsztatów poświęconych m.in. brainhackingowi, bezpieczeństwu zgromadzeń publicznych, analizie behawioralnej czy przygotowaniu się do sytuacji kryzysowych. Symulacja porwania samolotu. Te i inne atrakcje czekają na uczestników czwartej edycji sympozjum poświęconego bezpieczeństwu w lotnictwie – AVSEC Global 2019.

Konferencja organizowana przez Emirates Group Security, należącą do Grupy Emirates firmę opracowującą kompleksowe strategie bezpieczeństwa, odbędzie się w dniach 22-24 września w hotelu JW Marriott Marquis w Dubaju, a sama uroczystość powitalna – na pokładzie legendarnego liniowca Queen Elizabeth 2. Sympozjum należy do najważniejszych wydarzeń branżowych poświęconych bezpieczeństwu lotniczemu w regionie i jest jedną z większych imprez tego rodzaju na świecie.

Uczestnicy i wybitni prelegenci występujący podczas konferencji wywodzą się z międzynarodowego środowiska ekspertów w zakresie bezpieczeństwa. W tym roku w elitarnym gronie mówców znaleźli się neurobiolodzy, stratedzy behawioralni, influencerzy, liderzy oraz założyciele i dyrektorzy firm zajmujących się bezpieczeństwem.

Kadra zarządzająca Emirates działa na rzecz szerzenia wiedzy o wyzwaniach i trendach w bezpieczeństwie lotniczym oraz rozpowszechniania pomysłów i dobrych praktyk wśród przedstawicieli branży. Konferencję otworzy Jego Wysokość Szejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, prezes zarządu Grupy Emirates, a przemówienie inauguracyjne wygłosi sir Tim Clark, prezes linii Emirates.

Dr Abdulla Al Hashimi, Divisional Senior Vice President, Emirates Group Security: – Cieszymy się, że międzynarodowa popularność sympozjum AVSEC rośnie z każdą edycją – świadczy to o randze i sukcesie wydarzenia. Stało się ono kluczowym forum wymiany poglądów na najważniejsze tematy i stojące przed nami wyzwania związane z bezpieczeństwem lotniczym. W coraz bardziej złożonym świecie cyfrowym bezpieczeństwo ma wpływ na każdy aspekt naszego życia zawodowego i osobistego, więc każdy powinien o nie dbać. Dlatego zaprosiliśmy prelegentów i uczestników reprezentujących najróżniejsze branże, dziedziny i stanowiska, a także założycieli firm oraz przedstawicieli organów państwowych i regulacyjnych, linii lotniczych i lotnisk.

Tegoroczna konferencja AVSEC Global będzie bazować na sukcesie i doświadczeniach poprzedniej edycji z 2017 roku, w której wzięło udział ponad 400 przedstawicieli branży oraz 25 sponsorów i wystawców. Ponadto podczas wydarzenia odbędzie się gala nagród International Awards of Excellence in Aviation Security przyznawanych za wybitne osiągnięcia w dziedzinie globalnego bezpieczeństwa lotniczego. Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać zarówno pojedyncze osoby, jak i organizacje, a zwycięzców wyłoni panel wybitnych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa lotniczego.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia, prelegentów, rejestracji i nominowanych do nagród można znaleźć tutaj: www.emiratesgroupsecurity.com/avsec.

O Emirates Group Security:

Emirates Group Security to uznana firma oferująca szeroki zakres usług w dziedzinie bezpieczeństwa – zarówno uniwersalnych, jak i skierowanych do branży lotniczej. Wchodząc w skład Grupy Emirates, firma zatrudnia bezpośrednio ponad 400 osób oraz przeszło 2 000 pracowników ochrony za pośrednictwem firmy partnerskiej Transguard Group (TG).

Emirates Group Security świadczy specjalistyczne usługi w zakresie bezpieczeństwa lotniczego nie tylko liniom Emirates, ale także innym komercyjnym przewoźnikom działającym na lotnisku w Dubaju. Emirates Group Security zapewnia najwyższą jakość usług, ściśle przestrzegając systemu zarządzania jakością zgodnego z normami ISO 9001:2015 i ISO 28000:2007 oraz wytycznymi stowarzyszenia TAPA (Transported Asset Protection Association).  Firma zdobyła szereg wyróżnień: DQAA (Dubai Quality Award Appreciation) w 2012, DQA (Dubai Quality Award) w 2016 oraz SKEA Gold (Sheikh Khalifa Excellence Award Gold) w 2018 roku.

 

kontakt dla mediów
Marta Ortiz
Account Executive, Emirates
Marta Ortiz

marta.ortiz@mslgroup.com

tel: +48 22 448 98 00

informacje o firmie

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 269 szerokokadłubowych maszyn, w tym 12 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 232 samolotów.

Linie Emirates obsługują loty w 158 kierunkach w 85 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com

załączniki

więcej z kategorii zdrowie