technologie

Galaxy Z Fold 6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

Nowe funkcje Galaxy AI w unikalnej konstrukcji szóstej generacji Galaxy Flip i Fold, połączonym ekosystemie Galaxy i lepsza jakość dźwięku w słuchawkach Galaxy Buds3 oraz Buds3 Pro

Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także słuchawek Galaxy Buds3 i Galaxy Buds3 Pro.

Na początku tego roku Samsung wkroczył w erę potężnej mobilnej sztucznej inteligencji: Galaxy AI.[1] Wraz z wprowadzeniem nowych modeli z serii Galaxy Z, Samsung otwiera kolejny rozdział Galaxy AI, wykorzystując wszechstronną i elastyczną formę aby zapewnić użytkownikom szereg unikalnych wrażeń mobilnych. Zarówno duży wyświetlacz Galaxy Z Fold6, jak i kompaktowy ekran Galaxy Z Flip6 pozwalają zmaksymalizować możliwości sztucznej inteligencji oferując ciekawe sposoby komunikacji, produktywności i kreatywności.

Długa historia innowacji Samsung pozwoliła nam wyznaczać trendy na rynku mobilnych urządzeń typu fold i mobilnej sztucznej inteligencji. Teraz jesteśmy podekscytowani możliwością połączenia tych dwóch uzupełniających się technologii i otwarcia nowych możliwości dla użytkowników na całym świecie – powiedział TM Roh, Prezes i Dyrektor wydziału Mobile eXperience Business w spółce Samsung Electronics. – Nasze foldy odpowiadają unikalnym potrzebom każdego użytkownika, a teraz, wzbogacone o moc Galaxy AI, zapewniają bezprecedensowe wrażenia.

Galaxy Z Fold6 to najsmuklejsza i najlżejsza konstrukcja wśród foldów Galaxy. Idealnie symetryczna konstrukcja z prostą krawędzią zapewnia elegancki wygląd, a nowe proporcje wyświetlacza Galaxy Z Fold6 zapewniają bardziej naturalne wrażenia podczas codziennego użytkowania. Oprócz udoskonaleń konstrukcyjnych, nowa seria Galaxy Z została zaprojektowana z jeszcze większą dbałością o wytrzymałość. Wzmocniony zawias jest połączony z wzmocnioną krawędzią, która lepiej rozprasza energię wstrząsów.[2] Dodatkowo, udoskonalony wyświetlacz główny  jest jeszcze odporniejszy na zginanie. Najnowsza seria Galaxy Z jest również wykonana z  udoskonalonego Armor Aluminium[3] i szkła Corning® Gorilla® Glass Victus® 2[4], co czyni ją najtrwalszą w historii Galaxy.

Zarówno Galaxy Z Fold6, jak i Flip6 zostały wyposażone w procesor Snapdragon® 8 Gen 3 dla Galaxy[5] – najbardziej zaawansowany, łączący najlepszą w swojej klasie wydajność obsługi danych, grafiki i funkcji neuronowych. Procesor jest zoptymalizowany pod kątem AI, lepiej przetwarza grafikę i ma wyższą wydajność. Dodatkowo, ulepszony układ chłodzenia maksymalizuje wydajność dzięki komorze chłodzącej powiększonej w Galaxy Z Fold6[6] i wprowadzonej po raz pierwszy w Galaxy Z Flip6.

 

Galaxy Z Fold6: większa produktywność na dużym wyświetlaczu dzięki Galaxy AI

Galaxy Z Fold6 oferuje szereg funkcji i narzędzi opartych na AI, które pozwalają maksymalnie wykorzystać duży ekran i znacznie zwiększyć produktywność.

Funkcja Note Assist (Asystent Notatek)[7] w aplikacji Notes oferuje tłumaczenie, podsumowania i automatyczne formatowanie prostych notatek ze spotkań. Inna, nowo wbudowana funkcja umożliwia transkrypcję, tłumaczenie i podsumowywanie nagrań głosowych bezpośrednio w notatkach. Teksty w pliku PDF mogą zostać podczas otwierania go przetłumaczone i nałożone na oryginał.[8] Nowo dodana do Klawiatury Samsung funkcja Tworzenie[9] generuje sugerowany tekst na podstawie prostych słów kluczowych np. dla wiadomości e-mail lub mediach społecznościowych, takich jak Gmail i Instagram. Dodatkowo, rysik S Pen[10] umożliwia wygodny dostęp do skrótów funkcji po zbliżeniu go do wyświetlacza. Tryb Inteligentny Wybór dodatkowo rozszerza możliwości rysika S Pen, pokazując przydatne funkcje, takie jak tłumaczenie, dodawanie notatek i nowość – zamianę szkicu w obraz.[11] Funkcja ta proponuje sposoby przekształcenia odręcznego szkicu lub rysunku w bardziej złożony obraz.

Galaxy Z Fold6 wprowadza usprawnienia w kwestii pracy, rozrywki i wyszukiwania informacji dzięki wieloletniej współpracy Samsung i Google. Najnowsza aplikacja Google Gemini[12] jest w pełni zintegrowana z nową serią Galaxy Z, wprowadzając do smartfonu własnego asystenta opartego na sztucznej inteligencji. Nakładkę Gemini można wyświetlić przesunięciem palca w rogu ekranu lub mówiąc „Hej Google”, by otrzymać pomoc w pisaniu, nauce lub planowaniu. Jest ona zintegrowana z wybranymi popularnymi aplikacjami od Google, dzięki czemu można łatwo stworzyć idealny plan podróży, uzyskując w czasie rzeczywistym informacje do rezerwacji lotów i hoteli, a także poznając słynne zabytki i najlepsze trasy dojazdu za pomocą Map Google. Na przykład, by sprawdzić, kto jest wykonawcą teledysku, który oglądamy należy dotknąć i przytrzymać przycisk strony głównej, a następnie zakreślić lub inaczej zaznaczyć fragment obrazu, po czym funkcja Circle to Search (Zakreśl, by wyszukać)[13] wyświetli natychmiast wyniki wyszukiwania.

Galaxy AI na Galaxy Z Fold6 usprawnia także komunikację. Dzięki unikalnemu podwójnemu wyświetlaczowi, funkcję Interpreter (Tłumacz)[14] można było wyposażyć w nowy tryb konwersacji, który umożliwia obu stronom wygodne czytanie tekstów na wyświetlaczu głównym i zewnętrznym, co zapewnia bardziej naturalne interakcje. Jest też tłumaczenie jednokierunkowe, dzięki czemu można łatwo śledzić treść wykładów i innych prezentacji. Możliwości funkcji Live Translate (Tłumaczenie na Żywo)[15], obsługującej konwersacje telefoniczne w czasie rzeczywistym, wyszły poza aplikację Samsung i są teraz dostępne w niektórych popularnych aplikacjach innych firm.

Od robienia zdjęć, przez edycję, po przeglądanie – oparty na AI silnik ProVisual w Galaxy Z Fold6 przenosi kreatywność użytkownika na wyższy poziom. Zaawansowane możliwości edycji na dużym wyświetlaczu za pomocą (Photo Assist) (Asystent Foto)[16] pomagają tworzyć bez wysiłku treści o profesjonalnej jakości. Portrait Studio (Studio Portretu)[17] udostępnia wiele różnych form stylistycznych, takich jak akwarela i kreskówka 3D lub szkic, by poszerzyć możliwości twórcze. Funkcja Instant Slow-mo[18] uzupełnia wybrany fragment filmu o dodatkowe klatki, by oglądający mógł kontemplować każdą sekundę płynnego ujęcia ruchu. Filmy można nie tylko zapisywać, ale też od razu wysyłać rodzinie i znajomym. 

Galaxy Z Fold6 pozwala nie tylko tworzyć treści, ale też doświadczać ich w nowy sposób. Galaxy Z Fold6 pogłębia wrażenia z gry dzięki mocnemu chipsetowi i 1,6 razy większemu  systemowi chłodzenia,  co pozwala grać dłużej bez utraty wydajności. Technika fotorealistycznego modelowania oświetlenia (Ray Tracing) w połączeniu z wyświetlaczem o rozmiarze 7,6 cala o jasności do 2.600 nitów[19] to gwarancja bardziej wciągającej rozgrywki.

 

Galaxy Z Flip6: źródło wyjątkowych, spersonalizowanych wrażeń

Galaxy Z Flip6 jest nie tylko zoptymalizowany pod względem mobilności, ale oferuje też szereg nowych funkcji adaptacyjnych i kreatywnych, dzięki którym korzystanie z niego staje się jeszcze przyjemniejsze.

Wyświetlacz Super AMOLED o rozmiarze 3,4 cala[20] został po raz kolejny udoskonalony i pozwala korzystać z funkcjonalności AI nawet bez konieczności rozkładania smartfonu. Będąc w ruchu, można jedną ręką wysyłać SMS-y, wybierając tekst zasugerowany[21] na podstawie wcześniejszych wiadomości. Dzięki Galaxy AI można w pełni wykorzystać możliwości tego kieszonkowego urządzenia, a wiele z jego wygodnych funkcji dostępnych jest na wyświetlaczu zewnętrznym., który zapewnia dostęp do aktualizacji i powiadomień z aplikacji Samsung Health[22], a także pozwala wybrać następny utwór w widżecie muzycznym. Ponadto, zawiera więcej widżetów i umożliwia jednoczesne sprawdzanie ich zawartości.

Galaxy Z Flip6 oferuje wiele możliwości personalizacji. Dzięki funkcji Tapeta Otoczenie zdjęcia [23] opartej na AI, tapeta może zmieniać się w czasie rzeczywistym, w zależności od czasu i pogody. Można też łatwo nadać wyświetlaczowi jednolity wygląd i styl, korzystając z sugerowanych opcji układu na wyświetlaczu, analizując tapetę – na przykład przesuwając zegar i zmieniając kolor ramki, by obraz tła pozostawał niezmienny.

Wszechstronny aparat FlexCam zostaje wzbogacony o nowe kreatywne możliwości. Dzięki nowej funkcji Automatyczne Ramki[24] FlexCam automatycznie optymalizuje wykadrowanie zdjęcia, wykrywając osobę lub osoby i utrzymując je w kadrze.

Nowe matryce szerokokątne 50 MP i ultra-szerokokątne 12 MP robią wyraźniejsze i bardziej szczegółowe zdjęcia. Nowa matryca 50 MP współpracuje z obiektywem optycznym o 2-krotnym powiększeniu, minimalizującym ziarnistość, a sztuczna inteligencja dodaje nawet 10-krotny zoom cyfrowy. Nightografia i szeroki zakres dynamiki (HDR) pozwalają rejestrować lepsze filmy nawet przy słabym oświetleniu - również w popularnych aplikacjach społecznościowych. Tryb nocny jest teraz dostępny w aplikacji Instagram Story, dzięki czemu można robić niesamowite zdjęcia w słabym oświetleniu i publikować je bezpośrednio z tej aplikacji.

Ze wszystkich kreatywnych i konfigurowalnych funkcji Galaxy Z Flip6 można korzystać, nie martwiąc się o żywotność baterii. Dłuższy czas użytkowania[25] zawdzięcza optymalizacji sprzętu i oprogramowania.

 

Bezpieczeństwo, któremu można zaufać – pod własną kontrolą

Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6 są zabezpieczone przez Samsung Knox, wielowarstwową autorską platformę bezpieczeństwa firmy Samsung klasy obronnej. System ten chroni krytyczne informacje oraz niweluje luki w zabezpieczeniach dzięki kompleksowemu sprzętowi, wykrywaniu zagrożeń w czasie rzeczywistym i współpracy z innym oprogramowaniem. W erze sztucznej inteligencji dążenie firmy Samsung do zapewnienia konsumentom możliwości wyboru ustawień w urządzeniach jest silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego Galaxy AI oddaje w tym zakresie kontrolę użytkownikowi.[26] Dodatkową warstwą ochrony jest możliwość pełnego szyfrowania danych podczas archiwizowania, synchronizowania i przywracania danych w Chmurze Samsung. Nowa seria Galaxy Z jest wyposażona w wiele funkcji bezpieczeństwa i prywatności Samsung, w tym Knox Vault, panel bezpieczeństwa i prywatności, funkcję automatycznego blokowania, hasła, bezpieczne Wi-Fi, szybkie udostępnianie i tryb konserwacji.

 

Wytrwałe dążenie do zrównoważonej przyszłości

Najnowsza seria Galaxy Z stanowi ważny krok w promowaniu przez firmę Samsung na całym świecie gospodarki w obiegu zamkniętym poprzez wykorzystanie szerszej gamy surowców z recyklingu, w tym szkła, aluminium, tworzyw sztucznych, kobaltu i pierwiastków ziem rzadkich w jeszcze większej liczbie komponentów.[27] Po raz pierwszy w Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6 zastosowano komponenty zawierające złoto i miedź z recyklingu.[28] By osiągnąć więcej za mniej, Samsung na nowo przemyślał nie tylko konstrukcję samego produktu, ale także sposób jego zapakowania. Jednym z przykładów jest pudełko opakowaniowe wykonane w 100% z odzyskanego papieru.[29]Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6 zaprojektowano także z myślą o długim użytkowaniu, przewidując siedem generacji aktualizacji systemu operacyjnego i siedem lat aktualizacji zabezpieczeń.[30]

 

Seria Galaxy Buds3: Galaxy AI pogłębia doświadczenie łączności

Dzięki mocy Galaxy AI seria Galaxy Buds3 wprowadza nowe możliwości komunikowania się. Uczestnicząc w zajęciach prowadzonych w języku obcym, w Galaxy Z Fold6 lub Flip6 można włączyć funkcję Interpreter (Tłumacz)[31] w trybie słuchania przez Buds3. Tłumaczenie mowy trafia bezpośrednio do słuchawek, co minimalizuje trudności językowe w nauce. Ponadto wypowiedzenie dwóch słów polecenia[32] umożliwia sterowanie takimi funkcjami, jak odtwarzanie i zatrzymywanie muzyki bez dotykania słuchawek lub telefonu. Dźwięk może być inteligentnie optymalizowany w każdym środowisku. Czujniki mikrofonowe w słuchawkach analizują w czasie rzeczywistym dźwięk emitowany przez nie same oraz pochodzący z zewnątrz, by poprawić jakość dźwięku aktywną redukcją szumu (ANC), adaptacyjną aktywną korekcją szumu (AANC) i inteligentną korekcją dźwięków (EQ). Podczas słuchania muzyki słuchawki analizują rodzaje i natężenia dźwięków w otoczeniu i automatycznie dostosowują jej głośność przy wykorzystaniu funkcji adaptacyjnej eliminacji zakłóceń, wykrywania sygnału alarmowego i wykrywania głosu[33] – wszystko to dla wygody użytkownika.

Galaxy Buds3 i Galaxy Buds3 Pro zostały zaprojektowane na podstawie wielu danych statystycznych, co pozwoliło dopasować je komfortowo do anatomii małżowiny usznej. Wysokiej jakości konstrukcja odzwierciedla również kultową tożsamość projektową Galaxy Buds i jest skierowana do konsumentów zorientowanych na styl, oferując ultra-elegancki i nowoczesny design uzupełniony o Blade Lights w modelu Galaxy Buds  3 Pro.[34]Te nowe słuchawki sterowane prostym ściśnięciem lub przesunięciem wprowadzają bardziej intuicyjne wrażenia, wygodę i gustowny styl. Galaxy Buds3 i Buds3 Pro są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych. Buds3 Pro mają kanał douszny dla osób oczekujących wciągającego dźwięku, natomiast Buds3 to wersja „otwarta” dla tych, którzy noszą je długo, w różnych sytuacjach.

By uzyskać najwyższą jakość dźwięku, Galaxy Buds3 Pro wyposażono w zaawansowany sprzęt, w tym głośniczki dwudrożne z planarnym głośnikiem wysokotonowym zapewniającym wyrafinowane, precyzyjne odtwarzanie dźwięku o szerokim zakresie tonalnym oraz podwójne wzmacniacze dbające o krystaliczną czystość dźwięku w podróży. A teraz, dzięki technologii Ultra High Quality Audio[35] obsługującej podwójną częstotliwość próbkowania za pomocą kodeka SSC, można słuchać dźwięku o wysokiej rozdzielczości z dowolnego źródła. Dzięki wstępnie wytrenowanemu modelowi opartemu na uczeniu maszynowym, seria Galaxy Buds3 potrafi teraz przywrócić oryginalny głos mówiącego w różnych środowiskach akustycznych, zapewniając jednocześnie bogate i naturalne rozmowy – podobne do wysokiej jakości rozmów w smartfonach – dzięki funkcji połączeń super-szerokopasmowych[36].

 

Dostępność

Serie Galaxy Z Fold6, Z Flip6 i Buds3 będą dostępne w przedsprzedaży od 10 lipca do 23 lipca. W regularnej sprzedaży będą dostępne od 24 lipca.

Galaxy Z Fold6 jest dostępny w kolorach srebrnym, różowym i granatowym, natomiast Galaxy Z Flip6 również w wersji srebrnej, żółtej, niebieskiej i miętowej[37], dzięki czemu można wybrać wygląd najlepiej dopasowany do własnego stylu. Można też zamówić online na Samsung.com i uzyskać dostęp do ekskluzywnych kolorów serii Galaxy Z, takich jak antracyt i biel, a w przypadku Galaxy Z Flip6 również kolor brzoskwiniowy.

Wyjątkowo eleganckie, nowoczesne i komfortowe Galaxy Buds3 i Buds3 Pro są dostępne w kolorach srebrnym i białym.[38]

W okresach przedsprzedaży nabywcom będzie przysługiwać przez rok bezpłatny serwis Samsung Care+[39] świadczony przez certyfikowanych ekspertów firmy Samsung, polegający na naprawie urządzeń po uszkodzeniu.

Więcej informacji o Galaxy Z Fold6, Z Flip6, Buds3 i Buds3 Pro można znaleźć na stronach: Samsung Newsroom, Samsungmobilepress.com i Samsung.com.

 

Dane techniczne

​ Galaxy Z Fold6

Wyświetlacz

Wyświetlacz główny

7,6 cala QXGA+*

Dynamic AMOLED 2X

Infinity Flex Display (2.160 x 1.856, 20,9:18), 374 ppi

Adaptacyjna częstotliwość odświeżania 120 Hz (1-120 Hz)

* Przekątna wyświetlacza głównego telefonu Galaxy Z Fold6 wynosi 7,6” w pełnym prostokącie i 7,6” po uwzględnieniu zaokrągleń narożników. Rzeczywiste pole widzenia jest mniejsze z powodu zaokrąglenia narożników.

Wyświetlacz zewnętrzny

6,3 cala HD+

Matryca Dynamic AMOLED 2X

(2.376 x 968, 22,1:9), 410 ppi

Adaptacyjna częstotliwość odświeżania 120 Hz (1-120 Hz)

* Przekątna wyświetlacza zewnętrznego telefonu Galaxy Z Fold6 wynosi 6,3" w pełnym prostokącie i 6,2" po uwzględnieniu zaokrągleń narożników. Rzeczywiste pole widzenia jest mniejsze z powodu otworu na obiektyw aparatu i zaokrąglenia narożników.

Wymiary i waga

W stanie złożonym

68,1 x 153,5 x 12,1 mm

* Grubość modelu Galaxy Z Fold6 w stanie złożonym, mierzona od górnej do dolnej powierzchni szkła.

W stanie rozłożonym

132,6 x 153,5 x 5,6 mm

* Grubość Galaxy Z Fold6 w stanie rozłożonym nie uwzględnia ramki wyświetlacza głównego.

Waga

239 g

Aparat

Aparat zewnętrzny

Aparat do selfie 10 MP

F2.2, rozmiar piksela: 1,22 μm, kąt widzenia: 85˚

Aparat pod wyświetlaczem

Aparat pod wyświetlaczem (UDC) 4MP

F1.8, rozmiar piksela: 2,0 μm, kąt widzenia: 85˚

Potrójny tylny aparat

Aparat ultraszerokokątny 12 MP

F2.2, rozmiar piksela: 1,12 μm, kąt widzenia: 123˚

Szerokokątny obiektyw 50MP

Dual Pixel AF, OIS, F1.8, rozmiar piksela: 1,0 μm, kąt widzenia: 85˚

Aparat z teleobiektywem 10MP

PDAF, OIS, F2.4, rozmiar piksela: 1,0 μm, kąt widzenia: 36˚, optyczny zoom 3X

* 30-krotny Space Zoom stanowi połączenie 3-krotnego powiększenia optycznego z 10-krotnym powiększeniem cyfrowym wspieranym sztuczną inteligencją (AI Super Resolution). Powiększenie większe niż 3-krotne może skutkować obniżeniem jakości obrazu

Procesor

Snapdragon® 8 Gen 3 dla Galaxy

* Procesor Snapdragon to produkt firmy Qualcomm Technologies Inc. i/lub jej spółek zależnych. Snapdragon jest znakiem handlowym lub zarejestrowanym znakiem handlowym firmy Qualcomm Inc.

Pamięć operacyjna i plikowa

12 GB + 1 TB pamięci wewnętrznej

12 GB + 512 GB pamięci wewnętrznej

12 GB + 256 GB pamięci wewnętrznej

* Dostępność może zależeć od rynku i dystrybutora. Rzeczywista pojemność pamięci może zależeć od rynku, modelu, a także rozmiaru i formatu pliku.

Bateria

4.400 mAh (typowo)

* Typowa wartość zweryfikowana przez niezależne laboratorium. Typowa wartość to uśrednione oszacowanie uwzględniające odchylenia pojemności baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność nominalna w modelu Galaxy Z Fold6 wynosi 4.270 mAh Rzeczywista żywotność akumulatora zależy od środowiska sieciowego, sposobu użytkowania i innych czynników.

Ładowanie

Ładowanie przewodowe*: do 50% naładowania w ok. 30 minut, za pomocą zasilacza o mocy 25 W** oraz przewodu USB-C 3A***
Standard Fast Wireless Charging 2.0****
Funkcja Wireless PowerShare****

* Ładowanie przewodowe zgodne z QC2.0 i AFC Wyniki wewnętrznych testów laboratoryjnych firmy Samsung, przeprowadzonych przy użyciu zasilacza podróżnego o mocy 25 W, po całkowitym rozładowaniu baterii, przy wyłączonych wszystkich usługach, funkcjach i wyświetlaczu. Rzeczywista prędkość ładowania zależy od sposobu użytkowania, warunków ładowania oraz innych czynników.

** Zasilacz 25 W do nabycia oddzielnie. Wolno korzystać tylko z ładowarek i kabli dopuszczonych do użytku przez firmę Samsung.

*** Ładowanie bezprzewodowe kompatybilne z WPC

**** Funkcja Wireless PowerShare dostępna tylko przy współpracy z innymi smartfonami Samsung lub innych marek z bezprzewodowym ładowaniem WPC Qi, takimi jak Galaxy Z Fold6, Z Flip6, Galaxy Z Fold5, Z Flip5, Galaxy Z Fold4, Z Flip4, S22, Z Fold3 5G, Z Flip3 5G, S21 FE 5G, S21, Z Fold2, Note20, S20, Z Flip, Note10, S10, S9, S8, S7, S6, Note9, Note8, Note FE, Note5 oraz z urządzeniami do noszenia, takimi jak Galaxy Buds2 Pro, Buds2, Buds Pro, Buds Live, Watch6, Watch6 Classic, Watch5, Watch5 Pro, Watch4, Watch4 Classic, Watch3, Watch Active2, Watch Active, Gear Sport, Gear S3, Galaxy Watch i Galaxy Buds. Funkcja ta może nie być dostępna przy współpracy z niektórymi akcesoriami, etui lub urządzeniami innych marek. Może wpływać na jakość połączeń lub na szybkość przesyłu danych, w zależności od otoczenia sieciowego.

Wodoodporność

IP48

* W oparciu o badania laboratoryjne polegające na zanurzeniu w słodkiej wodzie na głębokość do 1,5 metra i czas do 30 minut. Nie zaleca się korzystania z urządzenia na plaży lub w basenie. W przypadku zamoczenia należy spłukać wszystkie zanieczyszczenia i wysuszyć urządzenie. Odporność na działanie wody i pyłu nie jest cechą permanentną. Poziom odporności może spadać wraz z upływem czasu w wyniku normalnego zużywania się urządzenia.

System operacyjny

 

Sieć i łączność

5G*, LTE**, Wi-Fi 6E***, Bluetooth® v5.3

* Wymagane optymalne połączenie z siecią 5G, dostępne na wybranych rynkach. Informacje o dostępności oraz szczegółowe informacje można uzyskać u operatorów sieciowych. Prędkości pobierania i przesyłania strumieniowego zależą od dostawcy usługi, jakości połączenia z serwerem oraz innych czynników.

** Dostępność modelu LTE zależy od rynku i dystrybutora. Rzeczywista szybkość zależy od rynku, dystrybutora i środowiska użytkownika.

Dostępność sieci Wi-Fi 6E zależy od rynku, operatora sieci i środowiska użytkownika. Wymaga optymalnego połączenia i routera Wi-Fi 6E.

Czujniki

Pojemnościowy czujnik linii papilarnych (z boku), akcelerometr, barometr, czujnik żyroskopowy, czujnik geomagnetyczny, czujnik Halla, czujnik zbliżeniowy, czujnik natężenia światła

Bezpieczeństwo

Samsung Knox, Samsung Knox Vault

Karta SIM

Dwie karty Nano SIM* i Multi eSIM**

* Karta SIM do nabycia oddzielnie. Dostępność może zależeć od rynku i operatora.

** Dostępność karty eSIM może zależeć od wersji oprogramowania, regionu i operatora. Należy sprawdzić u operatora, czy abonament na dane mobilne obejmuje kartę eSIM.

Kolory

Srebrny (Silver Shadow), różowy (Pink), granatowy (Navy)*
[Tylko na Samsung.com:] czarny (Crafted Black), biały (White)**

* Dostępność kolorów może zależeć od rynku, regionu lub dystrybutora.

* Kolory dostępne tylko online na stronie Samsung.com.

 

​Galaxy Z Flip6

Wyświetlacz

Wyświetlacz główny

6,7 cala FHD+*

Dynamic AMOLED 2X

Adaptacyjna częstotliwość odświeżania 120 Hz (1~120Hz)

Wyświetlacz Infinity Flex (2640 x 1080, 22:9)

* Przekątna wyświetlacza głównego telefonu Galaxy Z Flip6 wynosi 6,7” w pełnym prostokącie i 6,6” po uwzględnieniu zaokrągleń narożników. Rzeczywiste pole widzenia jest mniejsze z powodu otworu na obiektyw aparatu i zaokrąglenia narożników.

Wyświetlacz zewnętrzny

Wyświetlacz Super AMOLED 60 Hz o przekątnej 3,4 cala

720 x 748

306 ppi

* Przekątna wyświetlacza zewnętrznego smartfonu Galaxy Z Flip6 wynosi 3,4 cala w pełnym prostokącie. Rzeczywiste pole widzenia obejmuje około 95% powierzchni ekranu z powodu dolnego wycięcia i zaokrąglenia narożników.

Wymiary i waga

W stanie złożonym

71,9 x 85,1 x 14,9 mm

* Grubość Galaxy Z Flip6 w stanie złożonym, mierzona od górnej do dolnej powierzchni szkła.

W stanie rozłożonym

71,9 x 165,1 x 6,9 mm

* Grubość Galaxy Z Flip6 w stanie rozłożonym nie uwzględnia ramki wyświetlacza głównego.

Waga

187 g

Aparat

Przedni aparat

Aparat do selfie 10 MP

F2.2, rozmiar piksela: 1,22 μm, kąt widzenia: 85˚

Podwójny tylny aparat

Aparat ultraszerokokątny 12 MP

F2.2, rozmiar piksela: 1,12 μm, kąt widzenia: 123˚

Szerokokątny obiektyw 50MP

Dual Pixel AF, OIS, F1.8, rozmiar piksela: 1,0 μm, kąt widzenia: 85˚

Procesor

Snapdragon® 8 Gen 3 dla Galaxy

* Procesor Snapdragon to produkt firmy Qualcomm Technologies Inc. i/lub jej spółek zależnych. Nazwa i logo „Snapdragon” są znakiem handlowym lub zarejestrowanym znakiem handlowym spółki Qualcomm Inc.

Pamięć operacyjna i plikowa

12 GB + 512 GB pamięci wewnętrznej

12 GB + 256 GB pamięci wewnętrznej

* Rzeczywista dostępna pojemność pamięci zależy od zainstalowanego oprogramowania. * Ilość dostępnej pamięci może różnić się na poszczególnych rynkach.

Bateria

4.000 mAh (typowo)

* Typowa wartość zweryfikowana przez niezależne laboratorium. Typowa wartość to uśrednione oszacowanie uwzględniające odchylenia pojemności baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność nominalna w Galaxy Z Flip6 wynosi 3.887 mAh. Rzeczywista żywotność akumulatora zależy od środowiska sieciowego, sposobu użytkowania i innych czynników.

Ładowanie

Ładowanie przewodowe*: do 50% naładowania w ok. 30 minut, za pomocą zasilacza o mocy 25 W** oraz przewodu USB-C 3A***

Standard Fast Wireless Charging 2.0****

Funkcja Bezprzewodowe Udostępnianie Energii****

* Ładowanie przewodowe zgodne z QC2.0 i AFC Wyniki wewnętrznych testów laboratoryjnych firmy Samsung, przeprowadzonych przy użyciu zasilacza podróżnego o mocy 25 W, po całkowitym rozładowaniu baterii, przy wyłączonych wszystkich usługach, funkcjach i wyświetlaczu. Rzeczywista prędkość ładowania zależy od sposobu użytkowania, warunków ładowania oraz innych czynników.

** Zasilacz 25 W do nabycia oddzielnie. Wolno korzystać tylko z ładowarek i kabli dopuszczonych do użytku przez firmę Samsung.

*** Ładowanie bezprzewodowe kompatybilne z WPC

**** Funkcja Bezprzewodowe Udostępnianie Energii  dostępna tylko przy współpracy z innymi smartfonami Samsung lub innych marek z bezprzewodowym ładowaniem WPC Qi, takimi jak Galaxy Z Fold6, Z Flip6, Z Fold5, Z Flip5, Galaxy Z Fold4, Z Flip4, S22, Z Fold3 5G, Z Flip3 5G, S21 FE 5G, S21, Z Fold2, Note20, S20, Z Flip, Note10, S10, S9, S8, S7, S6, Note9, Note8, Note FE, Note5 oraz z urządzeniami do noszenia, takimi jak Galaxy Buds2 Pro, Buds2, Buds Pro, Buds Live, Watch6, Watch6 Classic, Watch5, Watch5 Pro, Watch4, Watch4 Classic, Watch3, Watch Active2, Watch Active, Gear Sport, Gear S3, Galaxy Watch i Galaxy Buds. Funkcja ta może nie być dostępna przy współpracy z niektórymi akcesoriami, etui lub urządzeniami innych marek. Może wpływać na jakość połączeń lub na szybkość przesyłu danych, w zależności od otoczenia sieciowego.

Wodoszczelność

IP48

* W oparciu o badania laboratoryjne polegające na zanurzeniu w słodkiej wodzie na głębokość do 1,5 metra i czas do 30 minut. Nie zaleca się korzystania z urządzenia na plaży lub w basenie. W przypadku zamoczenia należy spłukać wszystkie zanieczyszczenia i wysuszyć urządzenie. Odporność na działanie wody i pyłu nie jest cechą permanentną. Poziom odporności może spadać wraz z upływem czasu w wyniku normalnego zużywania się urządzenia.

System operacyjny

 

Sieć i łączność

5G*, LTE**, Wi-Fi 6E***, Bluetooth® v5.3

* Wymagane optymalne połączenie z siecią 5G, dostępne na wybranych rynkach. Informacje o dostępności oraz szczegółowe informacje można uzyskać u operatorów sieciowych. Prędkości pobierania i przesyłania strumieniowego zależą od dostawcy usługi, jakości połączenia z serwerem oraz innych czynników.

 

** Dostępność modelu LTE zależy od rynku i dystrybutora. Rzeczywista szybkość zależy od rynku, dystrybutora i środowiska użytkownika.

Dostępność sieci Wi-Fi 6E zależy od rynku, operatora sieci i środowiska użytkownika. Wymaga optymalnego połączenia i routera Wi-Fi 6E.

Czujniki

Pojemnościowy czujnik linii papilarnych (z boku), akcelerometr, barometr, czujnik żyroskopowy, czujnik geomagnetyczny, czujnik Halla, czujnik zbliżeniowy, czujnik natężenia światła

Bezpieczeństwo

Samsung Knox, Samsung Knox Vault

Karta SIM

Jedna karta Nano SIM* i Multi eSIM**

* Karta SIM do nabycia oddzielnie. Dostępność może zależeć od rynku i operatora.

** Dostępność karty eSIM może zależeć od wersji oprogramowania, regionu i operatora. Należy sprawdzić u operatora, czy abonament na dane mobilne obejmuje kartę eSIM.

Kolory

Srebrny (Silver Shadow), żółty (Yellow), niebieski (Blue), miętowy (Mint)*

[Tylko na Samsung.com:] czarny (Crafted Black), biały (White), brzoskwiniowy (Peach)**

* Dostępność kolorów może zależeć od rynku, regionu lub dystrybutora.

* Kolory dostępne tylko online na stronie Samsung.com.

 

                                   Galaxy Buds3

Galaxy Buds3 Pro

Kolory

Srebrny (Silver), biały (White)

* Dostępne kolory mogą zależeć od rynku, dystrybutora i sprzedawcy detalicznego.

Srebrny (Silver), biały (White)

* Dostępne kolory mogą zależeć od rynku, dystrybutora i sprzedawcy detalicznego.

Wymiary

Słuchawka: 18,1 x 20,4 x 31,9 mm

Etui ładujące: 58,9 x 48,7 x 24,4 mm

Słuchawka: 18,1 x 19,8 x 33,2 mm

Etui ładujące: 58,9 x 48,7 x 24,4 mm

Waga

Słuchawka: 4,7 g

Etui ładujące: 46,5 g

Słuchawka: 5,4 g

Etui ładujące: 46,5 g

* Końcówka uszna o rozmiarze M

Głośnik

1-drożny: przetwornik dynamiczny 11 mm

Ulepszony 2-drożny: dynamiczny 10,5 mm + planarny 6,1 mm

Mikrofon

3 mikrofony + czujnik głosu (VPU)

3 mikrofony + czujnik głosu (VPU)

Jakość dźwięku

UHQ*

24-bitowy dźwięk Hi-Fi**

Dźwięk 360 z Direct Multi-Channel***

** Ultra-wysoka jakość dźwięku – do 24 bitów / 96 kHz – jest dostępna w seriach Galaxy S24, S23, Z Fold6, Z Flip6, Z Fold5, Z Flip5 i Tab S9 z interfejsem One UI 6.1.1 lub nowszym. W przyszłości mogą być obsługiwane dodatkowe urządzenia.

**24-bitowy dźwięk Hi-Fi w urządzeniach Samsung Galaxy z interfejsem OneUI 4.0 lub nowszym, ze słuchawkami Galaxy Buds3. Dostępność 24-bitowego dźwięku Hi-Fi może zależeć od aplikacji.

*** Funkcja Direct Multi-channel jest obsługiwana przez interfejs Android One UI w wersji 4.1.1 lub nowszej, a dźwięk 360 - przez UI 3.1 lub nowszy.

UHQ*

24-bitowy dźwięk Hi-Fi**

Dźwięk 360 z Direct Multi-Channel***

* Ultra-wysoka jakość dźwięku – do 24 bitów / 96 kHz – jest dostępna w seriach Galaxy S24, S23, Z Fold6, Z Flip6, Z Fold5, Z Flip5 i Tab S9 z interfejsem One UI 6.1.1 lub nowszym. W przyszłości mogą być obsługiwane dodatkowe urządzenia.

** 24-bitowy dźwięk Hi-Fi w urządzeniach Samsung Galaxy z interfejsem OneUI 4.0 lub nowszym, ze słuchawkami Galaxy Buds3 Pro. Dostępność 24-bitowego dźwięku Hi-Fi może zależeć od aplikacji.

*** Funkcja Direct Multi-channel jest obsługiwana przez interfejs Android One UI w wersji 4.1.1 lub nowszej, a dźwięk 360 - przez UI 3.1 lub nowszy.

Aktywne tłumienie zakłóceń (ANC) i tło akustyczne

ANC

ANC

Tło akustyczne
Wykrywanie głosu*

*** Galaxy Buds3 Pro odróżniają hałasy od ludzkiego głosu. Gdy użytkownik mówi, przełączają się tymczasowo w tryb nasłuchu otoczenia i zmniejszają głośność mediów, by rozmowy były słyszalne bez wyjmowania słuchawek.

Pojemność akumulatorków

Słuchawki: 48 mAh (typowo)

Etui ładujące: 515 mAh (typowo)*

 

* Typowa pojemność została przetestowana w warunkach laboratoryjnych przez stronę trzecią. Typowa wartość to uśrednione oszacowanie uwzględniające odchylenia pojemności baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960-3. Pojemność znamionowa wynosi 45 mAh (słuchawki) i 500 mAh (etui ładujące). Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, sposobu użytkowania i innych czynników.

Słuchawki: 53 mAh (typowo)

Etui ładujące: 515 mAh (typowo)*

 

* Typowa pojemność została przetestowana w warunkach laboratoryjnych przez stronę trzecią. Typowa wartość to uśrednione oszacowanie uwzględniające odchylenia pojemności baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960-3. Pojemność znamionowa wynosi 50 mAh (słuchawki) i 500 mAh (etui ładujące). Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, sposobu użytkowania i innych czynników.

Czas muzyki

Do 5 godzin / całkowity czas do 24 godzin (z ANC)

Do 6 godzin / całkowity czas do 30 godzin (bez ANC)*

 

* Słuchawki zapewniają do 5 godzin nieprzerwanego działania przy włączonej funkcji ANC (do 6 godz. z wyłączoną funkcją ANC), zaś etui zapewnia do 24 godzin żywotności baterii (do 30 godz. z wyłączoną funkcją ANC), gdy etui i słuchawki są naładowane w 100%. Na podstawie testów wewnętrznych. Czas odtwarzania dźwięku zbadany po sparowaniu przedprodukcyjnego egzemplarza słuchawek Galaxy Buds3 z wprowadzonym niedawno smartfonem Galaxy, przy zastosowaniu domyślnych ustawień, w tym wyłączonej funkcji ANC. Rzeczywisty czas zasilania z akumulatorków zależy od warunków użytkowania, ustawień, liczby ładowań, siły sygnału Bluetooth oraz innych czynników. „Ustawienia domyślne” oznaczają oryginalne ustawienia słuchawek Galaxy Buds3 po pierwszym wprowadzeniu na rynek, po prostu po włączeniu zasilania.

Do 6 godzin / całkowity czas do 26 godzin (z ANC)

Do 7 godzin / całkowity czas do 30 godzin (bez ANC)*

 

* Słuchawki zapewniają do 6 godzin nieprzerwanego działania przy włączonej funkcji ANC (do 7 godz. z wyłączoną funkcją ANC), zaś etui zapewnia do 26 godzin żywotności baterii (do 30 godz. z wyłączoną funkcją ANC), gdy etui i słuchawki są naładowane w 100%. Na podstawie testów wewnętrznych. Czas odtwarzania dźwięku zbadany po sparowaniu przedprodukcyjnego egzemplarza słuchawek Galaxy Buds3 z wprowadzonym niedawno smartfonem Galaxy, przy zastosowaniu domyślnych ustawień, w tym włączonej funkcji ANC. Rzeczywisty czas zasilania z akumulatorków zależy od warunków użytkowania, ustawień, liczby ładowań, siły sygnału Bluetooth oraz innych czynników. „Ustawienia domyślne” oznaczają oryginalne ustawienia słuchawek Galaxy Buds3 po pierwszym wprowadzeniu na rynek, po prostu po włączeniu zasilania.

Czas rozmowy

Do 3,5 godziny / całkowity czas do 18 godzin (z ANC)

Do 4 godzin / całkowity czas do 20 godzin

(bez ANC)

 

* Słuchawki zapewniają do 3,5 godziny połączenia głosowego przy włączonej funkcji ANC (do 4 godz. z wyłączoną funkcją ANC), zaś etui zapewnia do 18 godzin żywotności baterii (do 20 godz. z wyłączoną funkcją ANC), gdy etui i słuchawki są naładowane w 100%. Na podstawie testów wewnętrznych.  Czas połączenia głosowego testowany po sparowaniu przedprodukcyjnego egzemplarza Galaxy Buds3 z niedawno wprowadzonym smartfonem Galaxy, przy zastosowaniu domyślnych ustawień, w tym wyłączonej funkcji ANC. Rzeczywisty czas zasilania z akumulatorków zależy od warunków użytkowania, ustawień, liczby ładowań, siły sygnału Bluetooth oraz innych czynników.

Do 4,5 godziny / całkowity czas do 20 godzin

(Z ANC)

Do 5 godzin / całkowity czas do 22 godzin

(bez ANC)

 

* Słuchawki zapewniają do 4,5 godziny połączenia głosowego przy włączonej funkcji ANC (do 5 godz. z wyłączoną funkcją ANC), zaś etui zapewnia do 20 godzin żywotności baterii (do 22 godz. z wyłączoną funkcją ANC), gdy etui i słuchawki są naładowane w 100%. Na podstawie testów wewnętrznych.  Czas połączenia głosowego testowany po sparowaniu przedprodukcyjnego egzemplarza Galaxy Buds3 Pro z niedawno wprowadzonym smartfonem Galaxy, przy zastosowaniu domyślnych ustawień, w tym włączonej funkcji ANC. Rzeczywisty czas zasilania z akumulatorków zależy od warunków użytkowania, ustawień, liczby ładowań, siły sygnału Bluetooth oraz innych czynników.

Łączność

Bluetooth® 5.4, Auto Switch

AAC, SBC

Bluetooth® 5.4, Auto Switch

AAC, SBC

Czujniki

Czujnik głosu (VPU), czujnik dotyku i siły (Swipe), czujnik krótkiej podczerwieni (SWIR), przyspieszeniomierz, czujnik Halla

Czujnik głosu (VPU), czujnik dotyku i siły (Swipe), czujnik krótkiej podczerwieni (SWIR), przyspieszeniomierz, czujnik Halla

Kompatybilność

Android w wersji 10 lub nowszej i ponad 1,5 GB pamięci

 

* Niektóre funkcje mogą być niedostępne w urządzeniach innych niż Samsung. Dostępność zależy od rynku, operatora i skomunikowanego urządzenia.

Android w wersji 10 lub nowszej i ponad 1,5 GB pamięci

 

* Niektóre funkcje mogą być niedostępne w urządzeniach innych niż Samsung. Dostępność zależy od rynku, operatora i skomunikowanego urządzenia.

Wodoodporność

IP57*

* Tylko słuchawki

IP57*

* Tylko słuchawki

 

[1] Korzystanie z niektórych funkcji Samsung AI może wymagać zalogowania się na Koncie Samsung. Samsung nie składa żadnych obietnic, zapewnień ani gwarancji co do dokładności, kompletności i wiarygodności wyników zapewnianych przez funkcje AI. Dostępność funkcji Galaxy AI może zależeć od regionu / kraju, wersji systemu operacyjnego / interfejsu One UI, modelu urządzenia i operatora sieci.  Dostępność niektórych funkcji może zależeć od modelu urządzenia. Funkcjonalność Galaxy AI może być ograniczona w przypadku osób nieletnich w niektórych regionach z ograniczeniami wiekowymi korzystania z AI. Funkcje Galaxy AI będą dostępne bezpłatnie do końca 2025 roku w obsługiwanych urządzeniach Samsung Galaxy. W przypadku funkcji AI udostępnianych przez strony trzecie mogą obowiązywać inne warunki.

[2] W porównaniu z poprzednimi modelami Galaxy Z Fold i Galaxy Z Flip

[3] Wzmocniony pancerz aluminiowy zastosowano w ramce i zawiasie obudowy. Ramka z Armor Aluminium nie zawiera przycisków regulacji głośności ani żadnych bocznych.

[4] Szkło Corning® Gorilla® Glass Victus®2 pokrywa urządzenie z przodu i z tyłu.

[5] Nazwa i logo „Snapdragon” są znakiem towarowym lub zastrzeżonym znakiem towarowym spółki Qualcomm Incorporated. Produkty marki Snapdragon są wyrobami spółki Qualcomm Technologies Inc. i/lub podmiotów od niej zależnych.

[6] Porównanie Galaxy Z Fold6 z Galaxy Z Fold5

[7] Wymaga łączności z Internetem i zalogowania się na Koncie Samsung. Dostępność usług może zależeć od języka. Funkcja nagrywania głosu w aplikacji Samsung Notes może być niedostępna w niektórych krajach. Funkcja podsumowania jest aktywowana, gdy zostanie osiągnięta określona liczba znaków i nie przekracza ona limitu znaków. Przetwarzane są pliki audio zawierające mniej niż 3 godziny nagrania. Dokładność rezultatów nie jest gwarantowana.

[8] Nie działa w plikach PDF zabezpieczonych hasłem.

[9] Wymaga łączności z Internetem i zalogowania się na Koncie Samsung. Dostępność usług może zależeć od języka. Dokładność rezultatów nie jest gwarantowana.

[10] Rysik S Pen do nabycia oddzielnie.

[11] Wymaga łączności z Internetem i zalogowania się na Koncie Samsung. Podczas zapisywania dodawany jest widoczny znak wodny informujący, że obraz został wygenerowany przez AI. Stosowane są zabezpieczenia przed powielaniem treści zastrzeżonych, ale ich skuteczności nie można zagwarantować. Dokładność i niezawodność wygenerowanych danych wyjściowych nie jest gwarantowana.

[12] Aplikacja Google Gemini wymaga zalogowania się na koncie Google. Funkcjonalność produktu może zależeć od ustawień aplikacji i urządzenia. Pewne funkcje mogą nie być kompatybilne z niektórymi aplikacjami. Dostępność usług może zależeć od kraju, języka i modelu urządzenia. Dokładność rezultatów nie jest gwarantowana.

[13] Sekwencje skrócone i symulowane. Rezultaty wyłącznie poglądowe. Rezultaty mogą zależeć od dopasowań wizualnych. Wymagane połączenie z Internetem. Może być potrzebne zaktualizowanie Androida do najnowszej wersji. Funkcjonalność produktu może zależeć od ustawień aplikacji i urządzenia. Pewne funkcje mogą nie być kompatybilne z niektórymi aplikacjami. Dostępność usługi zależy od kraju i języka. Dokładność rezultatów nie jest gwarantowana. Funkcja Circle to Search jest niedostępna na wyświetlaczu FlexWindow. Funkcja Circle to Search jest oferowana przez Google.

[14] Do tłumaczenia wymagane jest zalogowanie się na Koncie Samsung. Niektóre języki mogą wymagać pobrania pakietu językowego. Dostępność usług może zależeć od języka. Dokładność rezultatów nie jest gwarantowana. Dostępność i funkcjonalność zależy od kraju, regionu i/lub dystrybutora. Niektóre języki mogą być niedostępne.

[15] Wymaga łączności z Internetem i zalogowania się na Koncie Samsung. Tłumaczenie na żywo tylko w preinstalowanej aplikacji Samsung Phone i w niektórych aplikacjach innych firm. Dostępność może zależeć od regionu. Niektóre języki mogą wymagać pobrania pakietu językowego. Dostępność usług może zależeć od języka. Dokładność rezultatów nie jest gwarantowana.

[16] Wymaga łączności z Internetem i zalogowania się na Koncie Samsung. Edycja za pomocą edycji generatywnej skutkuje powstaniem zdjęcia o rozmiarze powiększonym do nawet 12 MP. Podczas zapisywania dodawany jest widoczny znak wodny informujący, że obraz został wygenerowany przez AI. Dokładność i niezawodność wygenerowanych danych wyjściowych nie jest gwarantowana.

[17] Wymaga łączności z Internetem i zalogowania się na Koncie Samsung. Obsługuje pliki JPG, HEIC (HEIF), BMP i PNG. Tło nie może być przezroczyste. Edycja za pomocą portretowania generatywnego skutkuje powstaniem zdjęcia o rozmiarze powiększonym do nawet 12 MP. Podczas zapisywania dodawany jest widoczny znak wodny informujący, że obraz został wygenerowany przez AI. Dokładność i niezawodność wygenerowanych danych wyjściowych nie jest gwarantowana.

[18] Spowolnienie jest dostępne w aplikacjach Samsung Video Player i Samsung Gallery. Może nie obsługiwać niektórych typów plików wideo. Dokładność rezultatów nie jest gwarantowana.

[20] Przekątna wyświetlacza zewnętrznego smartfonu Galaxy Z Flip6 wynosi 3,4 cala w pełnym prostokącie. Rzeczywiste pole widzenia obejmuje około 95% powierzchni ekranu z powodu dolnego wycięcia i zaokrąglenia narożników. Wyświetlacz zewnętrzny w Galaxy Z Flip6 zawiera czujnik zbliżeniowy i może pracować w trybie wysokiej jasności (HBM) – do 1,600 nitów – a to oznacza lepszą widoczność.

[21] Dostępność usług może zależeć od języka i aplikacji. Funkcja nie będzie dostępna w Polsce. Funkcja sugerowanych odpowiedzi w aplikacji Chat Assist wymaga łączności z siecią, by odbierać wiadomości. Może sugerować odpowiedzi z połączeniem sieciowym lub bez niego po odebraniu wiadomości.  Wymagane jest zalogowanie się na Koncie Samsung. Tylko na wyświetlaczu FlexWindow w Galaxy Z Flip6. Dokładność rezultatów nie jest gwarantowana.

[22] Wymaga łączności z Internetem i zalogowania się w aplikacji Samsung Health.  Dostępność aplikacji Samsung Health może zależeć od kraju. Funkcjonalność może zależeć od kraju.

[23] Wymaga łączności z Internetem i zalogowania się na Koncie Samsung. Uwzględnienie warunków pogodowych może być opóźnione o czas do aktualizacji lokalnych informacji meteorologicznych. Niektóre zdjęcia z pomieszczeń, nocne i o niskiej rozdzielczości mogą być niekompatybilne. Dokładność i niezawodność wygenerowanych danych wyjściowych nie jest gwarantowana. Usługa jest obecnie dostępna tylko w serii Galaxy S24 oraz w Z Flip6 i Fold6.

[24] Funkcjonalność ograniczona w warunkach słabego oświetlenia. Tryb auto wyłączy się po ręcznej zmianie powiększenia lub przejściu między aparatem przednim i tylnym.

[25]Rzeczywista żywotność baterii zależy od otoczenia sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, czasu rozmów, liczby SMSów, liczby dotychczasowych ładowań oraz wielu innych czynników.

[26] Wymagane jest zalogowanie się na Koncie Samsung. Ustawienia Galaxy AI uniemożliwiające dostęp do serwera ograniczą funkcjonalność AI. Niezależnie od tego, czy użytkownik korzysta z serwera, czy nie, firma Samsung nie zapisuje danych wejściowych ani wyjściowych użytkownika.

[27]Więcej informacji o materiałach z recyklingu w najnowszej serii Galaxy Z i innych urządzeniach Galaxy można znaleźć w raportach środowiskowych na witrynie Samsung poświęconej zrównoważonemu rozwojowi.

[28] Złote przewody łączące w wybranych  modułach kamer Galaxy Z Fold6 i Flip6 są wykonane w 100% ze złota pochodzącego z recyklingu, pozyskanego z e-odpadów i skrawków złota. Ponadto, folie miedziane na głównych płytach logicznych i wybranych FPCB są wykonane w 100% z miedzi pochodzącej z recyklingu, pozyskanej z wyrzuconych miedzianych przewodów i chipów. Powyższe parametry są oparte na wadze.

[29] Z papieru pochodzącego w 100% z recyklingu wykonane są pudełko opakowaniowe, zabezpieczenie obudowy, pudełko na instrukcję obsługi, podkładka instrukcji oraz taśma DLC. Etykieta zamykająca i zewnętrzna folia termokurczliwa są nakładane na opakowania na niektórych rynkach na życzenie odbiorców.

[30] Galaxy Z Fold6 i Flip6 będą wspierane przez siedem generacji aktualizacji systemu operacyjnego i siedem lat aktualizacji zabezpieczeń od daty globalnej premiery.

[31]Tłumaczenie głosu tylko w słuchawkach Buds połączonych ze smartfonem Samsung Galaxy. Same słuchawki nie mają funkcji tłumacza. W razie braku słuchawek, tłumaczenie jest wyświetlane w smartfonie. Niektóre języki mogą wymagać pobrania pakietu językowego. Dostępność usług może zależeć od języka, kraju, regionu lub dystrybutora. Urządzenia Samsung Galaxy mogą potrzebować najnowszej wersji oprogramowania, by efektywnie korzystać z Galaxy AI.

[32] Ustawienie docelowego języka jest takie, jak w systemie. Menu poleceń głosowych pojawia się, gdy istnieje pakiet językowy zgodny z językiem systemu. Językami pomocniczymi są początkowo koreański i angielski, jednak będą dodawane kolejne.

[33] Funkcje adaptacyjnej eliminacji zakłóceń, detekcji alarmów dźwiękowych i detekcji głosu są dostępne tylko w słuchawkach Samsung Galaxy Buds3Pro. Są one domyślnie wyłączone. Można je skonfigurować w aplikacji Galaxy Wearable.

[34] Blade Lights tylko w Galaxy Buds3 Pro.

[35] Ultra-wysoka jakość dźwięku – do 24 bitów / 96 kHz – jest dostępna w seriach Galaxy S24, S23, Z Fold6, Z Flip6, Z Fold5, Z Flip5 i Tab S9 z interfejsem One UI 6.1.1 lub nowszym. Funkcja ultra-wysokiej jakości dźwięku jest obecnie dostępna tylko w wybranych urządzeniach Samsung Galaxy. W przyszłości mogą być obsługiwane dodatkowe urządzenia.

[36] Funkcja połączeń super-szerokopasmowych umożliwia słuchawkom Buds przesyłanie głosu o częstotliwości do 16 kHz, podczas gdy poprzednie słuchawki BT transmitują tylko w paśmie do 8 kHz.

[37]Dostępność kolorów serii Galaxy Z może zależeć od rynku, regionu lub dystrybutora.

[38]Dostępność kolorów serii Galaxy Buds3 może zależeć od rynku, regionu lub dystrybutora.

[39] Obowiązują zasady i warunki. Zakres usługi Samsung Care+, rodzaj usługi i promocja zależą od kraju i regionu. Może obowiązywać franszyza redukcyjna (opłata za usługę). Skorzystanie z promocji na Samsung Care+ może wymagać zarejestrowania się. Szczegółowe informacje o Samsung Care+ są dostępne na stronie https://www.samsung.com/samsung-care-plus/https://www.samsung.com/samsung-care-plus/

 

kontakt dla mediów
Olaf Krynicki
Rzecznik Prasowy, Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Olaf Krynicki

o.krynicki@samsung.com

tel: +48 600 088 747

informacje o firmie

O firmie

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie tworzy i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych (wearables), tabletów, urządzeń AGD, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników czy rozwiązań LED, a dzięki otwartej współpracy z partnerami pozwala doświadczać ekosystemu połączonych ze sobą urządzeń na aplikacji SmartThings. Więcej informacji można znaleźć na stronach: https://news.samsung.com/pl/ oraz http://news.samsung.com.

kontakt dla mediów
Olaf Krynicki
Rzecznik Prasowy, Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Olaf Krynicki

o.krynicki@samsung.com

tel: +48 600 088 747

informacje o firmie

O firmie

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie tworzy i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych (wearables), tabletów, urządzeń AGD, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników czy rozwiązań LED, a dzięki otwartej współpracy z partnerami pozwala doświadczać ekosystemu połączonych ze sobą urządzeń na aplikacji SmartThings. Więcej informacji można znaleźć na stronach: https://news.samsung.com/pl/ oraz http://news.samsung.com.