handel środowisko naturalne/ekologia

Volkswagen Financial Services kontynuuje akcję „Ty kupujesz polisę online – my sadzimy drzewo”

 

Volkswagen Financial Services ogłasza kontynuację inicjatywy proekologicznej na rzecz naszego środowiska naturalnego. W ramach akcji „Ty kupujesz polisę online – my sadzimy drzewo” za każdy zakup ubezpieczenia komunikacyjnego lub ochrony pogwarancyjnej online, VW FS zobowiązuje się posadzić jedno drzewo. Przy wsparciu Polskiego Związku Zrzeszeń Leśnych firma planuje posadzić 20 000 drzew, co odpowiada powierzchni 3,5 ha nowego lasu.

Klucz to dbać o siebie i planetę

W zeszłym roku w ramach tej samej akcji firma VW FS posadziła 15 000 drzew. W tym roku postanowiono zwiększyć swój wkład i zasadzić aż 20 000 buków, jaworów i jodeł w dwóch małopolskich lokalizacjach: Zubrzycy Dolnej (2 ha) oraz Chyżnem (1,5 ha). Nowe obszary leśne będą nie tylko pięknym dodatkiem do krajobrazu, ale również przyniosą ogromne korzyści dla środowiska. Rosnący las będzie produkować ok. 2 400 kg tlenu dziennie, co zaspokoi dobowe zapotrzebowanie dla niemal 9 000 ludzi.

Jak dołączyć do akcji?

Zakup polisy online jest prosty i wygodny, a cała procedura odbywa się bez wychodzenia z domu. Oto, jak wziąć udział w akcji „Ty kupujesz polisę online – my sadzimy drzewo”:

  1. Ustal z doradcą zakres polisy komunikacyjnej lub ochrony pogwarancyjnej.
  2. Doradca wyśle oferty na adres e-mail.
  3. Wybierz ofertę i zapłać przez internet.
  4. Gotową polisę otrzymasz na maila.
  5. VW FS sadzi Twoje drzewo!

W efekcie każdy klient Volkswagen Financial Services, oprócz dbania o bezpieczeństwo swojego pojazdu, jednocześnie przyczynia się do ochrony środowiska.

 – Jesteśmy niezwykle dumni z sukcesu zeszłorocznej akcji i z entuzjazmem patrzymy na tegoroczne wyzwanie. Razem z naszymi klientami wspólnie tworzymy zrównoważoną przyszłość. Każda zakupiona polisa to kolejny krok w stronę zdrowszej, bardziej zielonej planety – dodaje Magdalena Kaca, dyrektor Departamentu Zarządzania Klientem i Produktem w Volkswagen Financial Services.

Volkswagen Financial Services zaprasza do udziału w akcji i wspólnego działania na rzecz ochrony naszej planety. Wszystkie informacje o inicjatywie można znaleźć na stronie.

kontakt dla mediów
Piotr Żabowski
dfusion communication, Volkswagen Financial Services
Piotr Żabowski

piotr.zabowski@dfusion.pl

informacje o firmie
kontakt dla mediów
Piotr Żabowski
dfusion communication, Volkswagen Financial Services
Piotr Żabowski

piotr.zabowski@dfusion.pl

informacje o firmie