wydarzenia styl życia

Mitsumaniacy zapraszają na 22. zlot i celebrują 20-lecie klubu

16.05.2024 | Mitsubishi Motors

Największy w Polsce fanklub marki samochodowej – Klub Mitsumaniaków, który w tym roku świętuje dwudziestolecie działalności – zaprasza na swój 22. zlot. Impreza, wspierana przez należący do firmy Astara polski oddział Mitsubishi Motors, odbędzie się między 30 sierpnia a 1 września w Pałacu Mortęgi Hotel & SPA w województwie warmińsko-mazurskim.

Dwudziestolecie wyjątkowego klubu
Dokładnie 20 lat temu jeden z założycieli Klubu MitsuManiaki – Patryk Schultz, w ramach ówczesnego Mitsubishi Klub Polska, zainaugurował organizowanie zlotów wielbicieli samochodów Mitsubishi. Rok później stał się założycielem Oficjalnego Klubu MitsuManiaki – prężnie rozwijającej się organizacji zrzeszającej obecnie niemal 60 tysięcy członków z całej Europy. Mitsumaniacy spotykają się na zlotach, pomagają sobie na co dzień komunikując się za pomocą https://forum.mitsumaniaki.pl/ lub facebookowej grupy dyskusyjnej, gdzie przekazują sobie ciekawostki i informacje na temat marki i samochodów Mitsubishi. Pasjonaci aut Mitsubishi mają wielkie serca –od 2011 roku prowadzą akcję charytatywną „Mitsumaniaki Dzieciom” - https://www.facebook.com/mmdzieciom, która spełnia marzenia nieuleczalnie chorych dzieci przebywających pod opieką hospicjów na terenie Polski. Od 2018 roku Klub Mitsumaniaków promuje także i wspiera bezpieczeństwo za kierownicą, organizując szkolenia bezpiecznej jazdy wraz z kursami pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenia są okazją do doskonalenia umiejętności za kierownicą w bezpiecznych warunkach, uczenia się reakcji i odruchów w krytycznych warunkach poślizgu, czy wypadnięcia z toru jazdy.

22. Zlot Mitsumaniaków
Tegoroczny zlot Mitsumaniaków odbędzie się między 30 sierpnia a 1 września w wyjątkowym miejscu - pięknie położonym na Mazurach Pałacu Mortęgi Hotel&SPA. Program spotkania obfituje w atrakcje dla dorosłych, dzieci i rodzin. Na zlotowiczów czekają zawody sprawnościowe, testy wiedzy o marce i prezentacja najnowszych modeli – COLT i ASX, bezpłatne seminaria samoobrony dla dzieci i kobiet, a także licytacje na rzecz Fundacji Mitsumaniaki Dzieciom oraz koncerty zespołów muzycznych z całej Polski. W celu promocji bezpieczeństwa na drogach przedstawiciele PKP PLK wygłoszą prelekcję w ramach akcji "Bezpieczny Przejazd”. Uczestnicy zlotu będą mieli także okazję do wzięcia udziału w spływie kajakowym po urokliwej rzece Drwęcy. Wejściówka na imprezę kosztuje jedynie 60zł za osobę. Dzieci poniżej 12 lat uczestniczą w zlocie za darmo. Cena biletu pokrywa wiele atrakcji zlotowych oraz bogate pakiety startowe.

„22. Zlot Mitsumaniaków to wyjątkowa okazja i początek naszej aż dwuletniej celebracji dwudziestolecia klubu. Dwuletniej, gdyż Klub Mitsumaniaków formował się właśnie dwa lata. Stworzyliśmy społeczność, z którą utożsamiają się fani z wielu krajow Europy– Niemiec, Anglii, Szwecji, Czech, Słowacji i Węgier. Podczas tegorocznego spotkania po raz pierwszy odtworzymy filmową relację ze zlotu fanów Mitsubishi w 2004 roku, która do dziś leży nieruszona w mojej szufladzie. To będą niezwykłe chwile – radości i wzruszenia.” – mówi Patryk Schultz. ” Szczególnie cieszę się z wielkiego odzewu wśród wielbicieli aut Mitsubishi i podkreślenia wagi tematu bezpieczeństwa na drogach w naszym programie. W ciągu dwóch pierwszych dni od ogłoszenia tegorocznego zlotu wszystkie noclegi w Pałacu Mortęgi zostały wykupione, jednak zarezerwowaliśmy dla naszych gości kolejne miejsca w pobliskiej Lubawie. Serdecznie zapraszam wszystkich właścicieli aut Mitsubishi i już nie mogę się doczekać naszego spotkania.”– dodaje Patryk Schultz.

Więcej informacji o 22. Zlocie Mitsumaniaków można znaleźć na https://www.facebook.com/events/1090471972175051. Zapisy na zlot przyjmowane są na stronie https://forum.mitsumaniaki.pl/viewforum.php?f=19 

O Mitsubishi Motors:
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagę na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, marka wykazała się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające standardy nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, firma Mitsubishi Motors wprowadziła w 2017 roku nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive YourAmbition” - połączenie osobistego zaangażowania z chęcią odkrywania i rozwoju oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors intensywnie inwestuje w innowacyjne technologie, atrakcyjny design i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.

kontakt dla mediów
Kinga Ossowska
PR/Communications Manager&Storyteller, ASTARA Poland Sp. z o.o.
Kinga Ossowska

kinga.ossowska@astara.com

informacje o firmie

załączniki

kontakt dla mediów
Kinga Ossowska
PR/Communications Manager&Storyteller, ASTARA Poland Sp. z o.o.
Kinga Ossowska

kinga.ossowska@astara.com

informacje o firmie