nowe produkty/usługi ekonomia/biznes/finanse

Bank Pocztowy promuje transakcje kartą stokenizowaną – 1600 nagród do zdobycia w okresie okołoświątecznym, w tym vouchery na paliwo, bilety do kina oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia

21.11.2023 | Bank Pocztowy SA

Bank Pocztowy wystartował z kolejną promocją „Zawsze po drodze” w ramach Programu lojalnościowego Mastercard® Bezcenne® Chwile. Tym razem w promocji mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i obecni Klienci z kartą zapisaną do Programu Mastercard® Bezcenne® Chwile. Warunkiem uzyskania gratyfikacji jest dokonanie 3 transakcji kartą stokenizowaną w portfelu cyfrowym. Promocja potrwa do 31 stycznia 2024 r. lub do wyczerpania puli nagród. Zdobyte w promocji punkty Klienci mogą wymienić na nagrody, takie jak m. in. vouchery na paliwo na kwotę 100 zł, nagrody rzeczowe lub zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia.

W promocji „Zawsze po drodze” biorą udział zarówno istniejące, jak i nowe karty debetowe dla Klientów detalicznych (z wyjątkiem karty Caritas), karty kredytowe, karty dla firm, a także karty już wcześniej zarejestrowane w programie. Bank Pocztowy premiuje Klientów, którzy w czasie trwania promocji dokonają 3 transakcji kartą zapisaną do Programu Mastercard® Bezcenne® Chwile, stokenizowaną w portfelu cyfrowym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay lub Xiaomi Pay). Po dokonaniu transakcji Klient otrzyma punkty w programie, które w przeliczeniu dają kwotę 100 zł. Dodatkowo, nagrodzony Klient sam decyduje na co przeznaczy otrzymane punkty. W katalogu nagród do wyboru są m.in. vouchery kwotowe (np. na paliwo, bilety do kina), nagrody rzeczowe, ale także zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia.

- Oferta „Zawsze po drodze” przeznaczona jest dla wszystkich Klientów Banku - nowych oraz dotychczasowych. Wystarczy dodać do portfela cyfrowego kartę zapisaną w programie lojalnościowym oraz zrealizować nią 3 transakcje. Otrzymane punkty Klient może wymienić na przydatne w okresie okołoświątecznym nagrody, takie jak np. vouchery na paliwo. Celem  jest promowanie płatności mobilnych. Płatności za pomocą cyfrowego portfela np. w telefonie lub zegarku są obecnie najbezpieczniejszą formą płatności kartą, a dodatkowo bardzo szybko wchodzą w nawyk. Klienci, którzy raz spróbują tej metody płatności, już przy niej zostają. Zachęcamy zatem naszych Klientów do wypróbowania nowoczesnych, bezpiecznych i wygodnych rozwiązań - komentuje Joanna Moskalik, p.o. Dyrektora Departamentu Produktów Detalicznych i Usług Płatniczych.

W ramach promocji „Zawsze po drodze” jeden Klient może otrzymać tylko jedną nagrodę, niezależnie od liczby kart zarejestrowanych w Programie i stokenizowanych w portfelu cyfrowym. Pula nagród jest ograniczona do 1600 sztuk. Klienci, którzy spełnią warunki jako pierwsi, otrzymają bonus - 8 000 punktów. Oferta promocyjna Banku Pocztowego potrwa do 31 stycznia 2024 r. lub do wyczerpania nagród. Więcej informacji na temat Promocji można znaleźć w regulaminie „Zawsze po drodze” na stronie internetowej Banku Pocztowego.

kontakt dla mediów
Bartosz Trzciński
Rzecznik Prasowy, Bank Pocztowy SA
Bartosz Trzciński

b.trzcinski@pocztowy.pl

informacje o firmie

załączniki

kontakt dla mediów
Bartosz Trzciński
Rzecznik Prasowy, Bank Pocztowy SA
Bartosz Trzciński

b.trzcinski@pocztowy.pl

informacje o firmie