handel media/marketing/reklama

Przeczytaj „Skarb” z Banderasem

Sposób na jesienną chandrę? Nowy „Skarb”, a w nim wywiad z Antonio Banderasem o kobietach i ich pięknie – także tym ukrytym. W świąteczną atmosferę wprowadzą Was dobroczynne misie przygotowane przez znane duety, kalendarze adwentowe, które zaspokoją najbardziej wybredne gusta i mnóstwo pomysłów na prezenty dla najbliższych.

Wyobraź sobie, że staje obok ciebie Antonio Banderas i proponuje rozmowę. Taką o życiu, o tym jak to jest dążyć do celu, upadać, podnosić się i odnosić sukces. Ale też o tym co aktor najbardziej ceni w kobietach, o polskim teatrze i o tym co łączy nas z Hiszpanami. Rozmowy niestety obiecać nie możemy, ale w imieniu filmowego El Mariachi zapraszamy do lektury wywiadu, który może stanowić jej namiastkę.

W świątecznym numerze poznasz też tegoroczne charytatywne misie, które wyszły spod ręki topowych projektantów i znanych twarzy TVN.
Dochód z misiów sfinansuje częściowo nowy cel naszej akcji „Pomagamy jak umiemy”. Więcej o nim, o jego małych beneficjentach i o tym dlaczego potrzebujemy uzbierać aż 15 milionów złotych przeczytacie na stronach 10-21.

Jesteś ciekaw skąd się wzięła tradycja kalendarzy adwentowych, jak obchodzi się Boże Narodzenie w różnych częściach świata, dlaczego Święty Mikołaj zamieszkał w Finlandii skoro urodził się w Turcji i czego nie powinno zabraknąć na choince? Ten numer jest zdecydowanie dla Ciebie!
Do tego oczywiście setki nowości i mnóstwo informacji ze świata urody: jak dobrać perfumy do osobowości, jak dbać o usta, jakich składników aktywnych szukać w kosmetykach, dlaczego warto używać serum i czym wesprzeć regenerację skóry nocą. Wiedzą i radami służą uznane ekspertki i kosmetolożki.

Zapraszamy do lektury najnowszego „Skarbu”! Gazetę znajdziesz wyłącznie w drogeriach Rossmann, ale jest ona także dostępna online: TUTAJ.

Zofia Kociołek-Sztec

kontakt dla mediów
Rzecznik Prasowy Rossmann SDP Sp. z o.o., +48 691 521 009
Agata Nowakowska

Agata_Nowakowska@rossmann.com.pl

informacje o firmie

załączniki

kontakt dla mediów
Rzecznik Prasowy Rossmann SDP Sp. z o.o., +48 691 521 009
Agata Nowakowska

Agata_Nowakowska@rossmann.com.pl

informacje o firmie