sprawy społeczne nauka/edukacja/szkolenia

Wystartowały Pikniki z Czyściochami

Dzisiaj odbył się spektakularny start Pikników Czyściochowej Akademii w Przedszkolu Miejskim nr 22 w Łodzi, który przyciągnął dzieci i rodziców z całego miasta. To wyjątkowa inicjatywa organizowana przez Rossmanna, której celem jest kształtowanie dobrych nawyków higienicznych wśród najmłodszych przez zabawę.

Pikniki Czyściochowej Akademii to wyjątkowe wydarzenie, które promuje higienę wśród dzieci. Przedszkolaki miały dziś niepowtarzalną okazję uczestniczenia w wielu konkursach oraz eksplorowania różnych stref, które przemyślane zostały tak, aby rozbudzić ich wyobraźnię.

Podczas Pikniku z Czyściochami zabawa trwała nie tylko pod sceną, gdzie odbywały się animacje z układami choreograficznymi do Czyściochowych piosenek, gry oraz konkursy z nagrodami. Dla najmłodszych gości zostały również przygotowane strefy tematyczne: strefa wodnych tatuaży, dziecięcy salon fryzjerski z kolorowymi warkoczykami, zabawy z bańkami mydlanymi, czy malowanie twarzy. W jednym z namiotów na dzieci czekała przestrzeń, w której mogły zamienić się w projektantów i własnoręcznie wykonać kapelusz przeciwsłoneczny.
Nie zabrakło także dmuchańców i co najważniejsze ulubionych bohaterów Czyściochowa: Świnki Zakatarzynki, Kota Pupika i Kotka Pupilki, Psa Łapsona, Królika Higienka, Jelonka Gładzia oraz Lisicy Rudki, które towarzyszyły dzieciom przez cały piknik.

Piknik Czyściochowej Akademii w Przedszkolu Miejskim nr 22 w Łodzi był pierwszym z 25 przystanków naszej kampanii, która obejmuje przedszkola w całym kraju. Wierzymy, że to inicjatywa, która przyczyni się do wzrostu świadomości dzieci na temat higieny, czystości i odpowiedzialności wobec środowiska.

18 lipca odbędzie się drugi z pikników organizowanych na terenie województwa łódzkiego – zapraszamy do Zelowa do Przedszkola Edukacyjnego im. Jana Amosa Komeńskiego, przy ul. Sienkiewicza 14 w godzinach 10-14.

Kinga Stępień

kontakt dla mediów
Rzecznik Prasowy Rossmann SDP Sp. z o.o., +48 691 521 009
Agata Nowakowska

Agata_Nowakowska@rossmann.com.pl

Rossmann SDP Sp. z o.o.
Dział PR

Rzecznik_Prasowy@rossmann.com.pl

tel: +48 42 61 39 113

informacje o firmie
kontakt dla mediów
Rzecznik Prasowy Rossmann SDP Sp. z o.o., +48 691 521 009
Agata Nowakowska

Agata_Nowakowska@rossmann.com.pl

Rossmann SDP Sp. z o.o.
Dział PR

Rzecznik_Prasowy@rossmann.com.pl

tel: +48 42 61 39 113

informacje o firmie