praca ekonomia/biznes/finanse nauka/edukacja/szkolenia

„MOCne w biznesie” kolejne bezpłatne szkolenia dla kobiet

Santander Bank Polska oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości są organizatorami cyklu bezpłatnych szkoleń „MOCne w biznesie”. Warsztaty i webinary kierowane są do kobiet, które prowadzą lub planują własną działalność gospodarczą. Na warsztaty można zgłosić się przez stronę santander.pl/mocnewbiznesie.

5 października, odbędzie się webinar prowadzony przez Magdalenę Linke-Koszek – pomysłodawczynię, założycielkę i CEO start-up'u Her Impact, czyli platformy technologicznej, która przy wsparciu AI wprowadza kobiety na rynek pracy.

Prelegentka podzieli się swoją wiedzą m.in. na temat tworzenia start-up’u, pozyskiwania funduszy oraz współpracy z inwestorami.

26 października Maja Grzegorczyk, prawniczka, przeprowadzi szkolenie na temat ryzyka w biznesie i zabezpieczenia rodziny. Opowie między innymi o formach prowadzenia działalności, intercyzie i małżeńskiej umowie majątkowej.

Do tej pory w spotkaniach on-line wzięło już udział ponad 2100 osób. Warsztaty dotyczyły budowania marki osobistej, tworzenia biznesplanu, zróżnicowania w biznesie oraz inwestowania w siebie i swoją firmę. Uczestniczki dowiedziały się również jak wykorzystać rozwiązania chmurowe oraz jaki wpływ na rozwój technologii mają aktualne wydarzenia. 28 września Magdalena Proga-Stępień, dyrektor dystrybucji w Santander Bank Polska oraz Marzena Zwolińska, dyrektor makroregionu opowiedziały, jak zarządzać zespołem i budować pozycję liderki. Nagrania z dotychczasowych warsztatów dostępne są na santander.pl/ws-mocnewbiznesie.

Żeby wziąć udział w kolejnych, wystarczy zarejestrować się na tej stronie, gdzie dostępne są również wszystkie szczegóły na temat planowanych szkoleń.

Partnerami programu „MOCne w Biznesie” są Her Impact oraz Forbes Woman.

kontakt dla mediów
Biuro Prasowe
Obszar Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu, Santander Bank Polska S.A.
Biuro Prasowe

biuro.prasowe@santander.pl

informacje o firmie
kontakt dla mediów
Biuro Prasowe
Obszar Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu, Santander Bank Polska S.A.
Biuro Prasowe

biuro.prasowe@santander.pl

informacje o firmie