polityka

Cztery słowa: Polska - mobilna konwencja partii Polska 2050 Szymona Hołowni rusza już we wtorek

INFORMACJA PRASOWA 

 

Partia Polska 2050 Szymona Hołowni rozpoczyna pierwszą w historii mobilną konwencję partyjną -  „Cztery słowa: Polska”. Start już we wtorek w Chełmie i Stalowej Woli pod hasłem: RÓWNOŚĆ.  Wydarzenia na trasie będzie można śledzić live na YouTube. 

Cztery słowa: Polska” to opowieść o ludziach – o rodzinie, o sąsiadach z tej samej ulicy, dzielnicy, wsi, z tego samego miasta, województwa, wreszcie państwa i Europy. Wartości, które ważne są dla wszystkich – bez względu na przekonania polityczne – są wspólne dla wszystkich.  - zapowiedział Szymon Hołownia, lider Ruchu Polska 2050.

Termin "mobilna konwencja" ma dwa aspekty. Pierwszy to prezentacja priorytetów partii w formie czterech słów określających najważniejsze dla Polski 2050 zagadnienie. Słowo rozpoczynające trasę to “równość”. Drugim celem mobilnej konwencji jest przedstawienie kandydatów na listy wyborcze Polski 2050 Szymona Hołowni w nadchodzących wyborach do Sejmu

“Równość w ujęciu Polski 2050 do równy dostęp do wypracowanych cywilizacyjnie osiągnięć. Nie chodzi o to, żeby wszyscy mieli po równo, żeby każdy miał tyle samo i to samo. Nie, to zależy od talentów i pracowitości. Chodzi o to, żeby każdy – bez wyjątku – miał równe szanse na dostęp do usług publicznych, pomocy medycznej, transportu i kosztów życia.  Dla Polski 2050  równość oznacza przede wszystkim „równe szanse”. - mówi Szymon Hołownia. 

Start już we wtorek, 6 września w Chełmie i Stalowej Woli. Cała transmisja przebiegu z mobilnej konwencji partii Polska 2050 Szymona Hołowni będzie dostępna na żywo na oficjalnych kanałach społecznościowych Polski 2050. Głównym wydarzeniom na trasie towarzyszyć będzie mobilne studio, w którym przeprowadzane będą rozmowy z przedstawicielami Polski 2050. Całość wydarzenia dostępna jest dla mediów. Poniżej harmonogram najważniejszych wydarzeń na pierwszym odcinku  mobilnej konwencji Polski 2050 Szymona Hołowni.

Serdecznie zapraszamy! RÓWNOŚĆ  4 słowa: Polska 6-7 września 

6 września, wtorek 

  • g. 10:15 Chełm, Plac Kupiecki. Konferencja prasowa z udziałem Szymona Hołowni, lidera Ruchu Polska 2050. Podczas konferencji prasowej przedstawieni zostaną  kandydaci  na listy wyborcze Polski 2050 Szymona Hołowni w nadchodzących wyborach do Sejmu. 
  • g. 11:15 Chełm, Aleja Żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego 41C. Spotkanie Szymona Hołowni z  lokalnym klubem seniora. 
  • g. 14:45  Stalowa Wola, przed Miejskim Domem Kultury. Konferencja prasowa z udziałem Szymona Hołowni, lidera Ruchu Polska 2050 i przedstawicieli lokalnych struktur.  Podczas konferencji prasowej przedstawieni zostaną kandydaci na listy wyborcze Polski 2050 Szymona Hołowni w nadchodzących wyborach do Sejmu.
  • g. 15:30  Stalowa Wola, Hala Targowa, ul.Okulickiego 33. Rozmowy przy lemoniadzie z mieszkańcami o lokalnych problemach

7 września, środa 

  • g. 5:45 Jarosław, Poranna kawa z pracownikami zakładów Lear Corporation.
  • g. 7:00 Jarosław, teren rynku w sąsiedztwie szkół średnich - rozmowy z uczniami i młodzieżą.
  • g. 10:15 Jarosław,  Rynek. Konferencja prasowa z udziałem Szymona Hołowni, lidera Ruchu Polska 2050 i przedstawicieli lokalnych struktur. Podczas konferencji prasowej przedstawieni zostaną kandydaci na listy wyborcze Polski 2050 Szymona Hołowni w nadchodzących wyborach do Sejmu.
  • g. 12:50 Kańczuga  Rozmowa z Szymonem Hołownią w mobilnym studio
  • g. 14:15 Kańczuga,  Żłobek. Rozmowa o powrocie kobiet na rynek pracy. 

 

 

informacje o firmie

  

informacje o firmie