budownictwo/nieruchomości nauka/edukacja/szkolenia

Wykład architekta Miasta Gdańska o urbanistyce przestrzeni publicznej

22.06.2022 | Politechnika Gdańska

W czwartek 23 czerwca o godz. 14 w audytorium budynku Hydromechaniki PG odbędzie się otwarty wykład w ramach cyklu „Przestrzeń publiczna. Jest miejsce na Twój głos”. Wygłosi go prof. Piotr Lorens – kierownik Katedry Urbanistyki i Planowania Regionalnego na Wydziale Architektury PG oraz architekt Miasta Gdańska. Gorąco zachęcamy do udziału!

 

Trzy spotkania w trzy miesiące organizowane przez Uczelnie Fahrenheita pod wspólnym hasłem „Przestrzeń publiczna. Jest miejsce na Twój głos” to cykl dyskusji dotyczących roli i znaczenia miejsc powszechnie dostępnych, a także kierunków rozwoju przestrzeni publicznych w miastach. Wykłady ekspertów są zorganizowane wspólnie z Samorządem Województwa Pomorskiego, wpisując się w strategiczne przedsięwzięcie pod nazwą Pomorskie Laboratorium Przestrzeni Publicznej.

Spotkanie z prof. Piotrem Lorensem, którego tytuł to „Urbanistyczne aspekty kształtowania przestrzeni publicznej”, odbędzie się w Audytorium budynku Hydromechaniki PG (nr 11 na mapie kampusu) w czwartek 23 czerwca o godz. 14:00. Będzie można go obejrzeć również w serwisie YouTube. Zapraszamy do udziału!

Więcej informacji o cyklu w osobnym artykule

kontakt dla mediów
Politechnika Gdańska
Biuro Prasowe Politechniki Gdańskiej

biuro.prasowe@pg.edu.pl

tel: 58/347 29 99

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii budownictwo/nieruchomości

kontakt dla mediów
Politechnika Gdańska
Biuro Prasowe Politechniki Gdańskiej

biuro.prasowe@pg.edu.pl

tel: 58/347 29 99

informacje o firmie