nowe produkty/usługi towary konsumpcyjne

Zimowa nowość – Mentos Caramel Apple

Właśnie rozpoczęła się kalendarzowa zima i już tylko chwila dzieli nas od powitania Nowego Roku. Przełom grudnia i stycznia to zdecydowanie jeden z najprzyjemniejszych okresów - czas odpoczynku, niezapomnianych chwil w gronie najbliższych oraz miłych niespodzianek. Aby ten pełen magii, zimowy czas obfitował również w bogactwo smaków, warto sięgnąć po nowość od marki Mentos, która wprowadziła niedawno na polski rynek kolejną linię cukierków do żucia Mentos Caramel Apple o nietypowym, pysznym smaku jabłka w karmelu.

Zima dla wielu z nas jest ulubioną porą roku. Kubek rozgrzewającej, aromatycznej herbaty, dobra książka, puszysty kocyk i ulubiony ciepły sweter to zestaw idealny na nastrojowy wieczór, gdy za oknem pada śnieg. Zima to również czas spotkań z najbliższymi i wspólnego świętowania. A ten magiczny czas spędzony z bliskimi i przyjaciółmi najczęściej umilają słodycze i drobne przekąski.

Idealnym urozmaiceniem „małego co nieco”, które przypadnie do gustu zarówno  dorosłym, jak i najmłodszym mogą być nowe cukierki od Perfetti Van Melle – Mentos Caramel Apple. Ich oryginalny smak jabłek zanurzonych w karmelu przywodzi na myśl „słodycz dzieciństwa” oraz beztroskie chwile.

Podobnie szata graficzna opakowania Mentos Caramel Apple nawiązuje do „sweterkowego” motywu, który kojarzy się z przytulnym, zimowym nastrojem.

– Do portfolio cukierków Mentos dołączył wariant Caramel Apple o wyjątkowym smaku jabłka w karmelu. To nietuzinkowa w smaku propozycja na sezon zimowy, która rozgrzewa już samą grafiką opakowania. To kolejna limitowana odsłona Mentos, która z pewnością zaskoczy wszystkich fanów naszych kultowych cukierków  – mówi Michał Bonecki, Dyrektor Marketingu Perfetti Van Melle Polska.

Mentos Caramel Apple dostępne są w ikonicznej rolce, w której znajduje się 14 pysznych drażetek. 

informacje o firmie
informacje o firmie