towary konsumpcyjne

Słodkie Mikołajki z Chupa Chups

To już ten czas. W radiu zaczynają puszczać świąteczne piosenki, galerie handlowe przybierają zimowy klimat i wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki! Dzień, na który czekają małe i duże dzieci – a nie może on się obejść bez mikołajkowych paczek. Co do nich zapakować?

Zwyczaj wręczenia prezentów – skąd się wziął?

Wręczanie prezentów 6 grudnia jest praktykowane z powodu opowieści, która istnieje już od X wieku. Jest to nawiązanie do historii biskupa z Miry, który wręczał dzieciom prezenty oraz dbał o najbardziej potrzebujących. Umarł on 6 grudnia, a na cześć jego życia kontynuowana jest tradycja obdarowywania najbliższych. Choć dziś wygląda ona nieco inaczej. W nocy z 5 na 6 grudnia Mikołaj zostawia grzecznym dzieciom prezenty – pod poduszką, w butach lub w skarpetach przy kominku. Prezenty wręczają też sobie dorośli. A najczęstszym upominkiem są słodycze!

Mikołajkowa tradycja

Mikołaj z czekolady, mandarynki, słodycze – to must have mikołajkowych paczek. Idealnymi słodyczami będą te od Chupa Chups! – W mikołajkowych prezentach od zawsze znajdują się słodycze, na które czekają najmłodsi, a Chupa Chups ma szeroki ich wybór. Oprócz walorów smakowych, zaletą naszych produktów jest również ich wygląd są kolorowe i oryginalnie zapakowane, dzięki czemu świetnie nadają się na prezent – mówi Michał Bonecki, Dyrektor Marketingu Perfetti Van Melle Polska.

Duży wybór = wiele zadowolonych dzieci

Kiedy słyszymy Chupa Chups to myślimy – lizaki. Ale warto dodać, że produktów w portfolio marki jest więcej! Do mikołajkowej paczki, oprócz kultowych lizaków możemy dorzucić wiele innych słodkich przysmaków od Chupa Chups, dopasowanych do każdego konsumenta, takich jak żelki, gumy balonowe i cukierki do żucia.

Jako, że zostało niewiele czasu do Mikołajek to nie pozostaje nic innego, jak przygotować słodkie paczki. A kogo Ty w tym roku obdarujesz?

informacje o firmie
informacje o firmie