towary konsumpcyjne

Przyprawa do mięs Knorr - nowe opakowanie, smak, który znasz

26.10.2021 | Knorr

Tajemnica znakomicie przyrządzonego mięsa tkwi w odpowiednim doprawieniu. Od lat      o smak mięsnych potraw dba Przyprawa do mięs Knorr. Ten dobrze znany i ceniony produkt zyskał odświeżoną szatę graficzną. Poznaj nowe oblicze ulubionej przyprawy do dań mięsnych od Knorr!

Już teraz możemy kupić ulubioną Przyprawę do mięs Knorr w nowym, atrakcyjniejszym opakowaniu. Na froncie zostały wizualnie przedstawione składniki, z których tworzona jest kompozycja – obok apetycznego zdjęcia gotowej potrawy w formie propozycji podania, pojawiły się warzywa, przyprawy i zioła. Dodatkowy komunikat o gwarantowanym bogactwie składników oraz braku konserwantów to bardzo istotna informacja dla wszystkich, którzy zwracają szczególną uwagę na to, co wkładają do sklepowego koszyka. Czytelny komunikat „Nowe opakowanie, smak, który znasz” eksponuje odświeżoną szatę graficzną, a ponadto słusznie podkreśla pozycję produktu, jako tego najchętniej wybieranego przez kupujących, wśród przypraw do mięs dostępnych na rynku.

Smak, który znasz

Przyprawa do mięs Knorr pasuje do rozmaitych dań mięsnych, dodając im smaku, soczystości oraz wyjątkowego aromatu. Produkt stanowi znakomite uzupełnienie marynat i sosów. Tradycyjna pieczeń, domowy kotlet czy wykwintna mięsna rolada – potrawy z Przyprawą do mięs Knorr smakują jeszcze lepiej!

Sugerowana cena detaliczna produktów: 2,79 zł (75 g) / 7,29 zł (200 g) *

*Ceny półkowe są wyłączną decyzją sieci handlowych.            

kontakt dla mediów
Joanna Szałasz
specjalista public relations, Knorr
Joanna Szałasz

joanna.szalasz@knorr.pl

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii towary konsumpcyjne

kontakt dla mediów
Joanna Szałasz
specjalista public relations, Knorr
Joanna Szałasz

joanna.szalasz@knorr.pl

informacje o firmie