transport ekonomia/biznes/finanse

Rusza IX Ekspert Flotowy Ekstra pod skrzydłami VWFS

Volkswagen Financial Services kontynuuje wspólny z marką ŠKODA cykl szkoleń dla menedżerów flot, znany w branży pod nazwą Ekspert Flotowy Ekstra. Dziewiąta edycja odbędzie się 5 października br. w Warszawie, a jej temat przewodni to „Flota odpowiedzialna społecznie”.

Ekspert Flotowy Ekstra to cykl szkoleń dla flotowych profesjonalistów. Co roku Volkswagen Financial Services i marka ŠKODA dzielą się wiedzą i doświadczeniem z osobami zajmującymi się zarządzaniem parkiem pojazdów. – Przekazujemy dobre praktyki, rozwijamy kompetencje i opowiadamy o trendach rynkowych związanych z leasingiem i optymalizacją kosztów zarządzania firmową flotą. – wymienia dr Daniel Trzaskowski, Dyrektor Sprzedaży Cyfrowej i Flotowej w Volkswagen Financial Services, jeden z prelegentów Eksperta Flotowego.

Kolejna konferencja cyklu Ekspert Flotowy Ekstra odbędzie się już 5 października 2021 r. w Warszawie. Jej temat wiodący to „Flota odpowiedzialna społecznie”. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale istotna jest kolejność zgłoszeń ze względu na ograniczoną liczbę miejsc dla uczestników stacjonarnych. Z tego powodu w spotkaniu będzie można również wziąć udział online, w formie livestreamingu z wydarzenia. – Mile widziani są także uczestnicy poprzednich edycji Eksperta Flotowego Ekstra, a jeśli w firmie jest kilka osób odpowiedzialnych za park pojazdów – wszystkie mogą uczestniczyć w konferencji. – podkreśla dr Daniel Trzaskowski.

Obok dr. Daniela Trzaskowskiego z Volkswagen Financial Services, prelegentami będą m.in. Piotr Kubiak z marki ŠKODA, który opowie o strategii elektromobilności oraz Mikołaj „Miko” Marczyk – najmłodszy w historii rajdowy Mistrz Polski i ekspert Volkswagen Financial Services.

Agenda szkolenia

10.00 – 10.15 Dr Daniel Trzaskowski. Przywitanie uczestników oraz omówienie agendy szkolenia.

10.15 – 11.30 Dr Daniel Trzaskowski. „Społeczna odpowiedzialność we flocie”.

11.30 – 11.45 Przerwa kawowa.

11.45 – 12.15 Mirosław Torchała. „Flota odpowiedzialna społecznie na przykładzie firmy Wavin oraz aut plug-in hybrid ŠKODA”.

12.15 – 13.15 Piotr Kubiak. „Strategia elektromobilności marki ŠKODA”.

13.15 – 14.15 Lunch.

14.15 – 15.15 Mikołaj Marczyk. „Bezpieczna jazda autem oraz droga do osiągniecia mistrzostwa”.

15.15 – 15.30 Dr Daniel Trzaskowski. Podsumowanie szkolenia.

Więcej informacji oraz zapisy na https://ekspertflotowyekstra.pl

W 2021 roku, tak jak i w poprzednich latach, partnerem Eksperta Flotowego Ekstra będzie Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych, branżowa organizacja zrzeszająca profesjonalistów odpowiedzialnych za zarządzanie firmowymi parkami pojazdów.

kontakt dla mediów
Volkswagen Financial Services
Miłosz Kozicki

m.kozicki@publicdialog.pl

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii transport

kontakt dla mediów
Volkswagen Financial Services
Miłosz Kozicki

m.kozicki@publicdialog.pl

informacje o firmie