transport ekonomia/biznes/finanse

Rusza IX Ekspert Flotowy Ekstra pod skrzydłami VWFS

Volkswagen Financial Services kontynuuje wspólny z marką ŠKODA cykl szkoleń dla menedżerów flot, znany w branży pod nazwą Ekspert Flotowy Ekstra. Dziewiąta edycja odbędzie się 5 października br. w Warszawie, a jej temat przewodni to „Flota odpowiedzialna społecznie”.

Ekspert Flotowy Ekstra to cykl szkoleń dla flotowych profesjonalistów. Co roku Volkswagen Financial Services i marka ŠKODA dzielą się wiedzą i doświadczeniem z osobami zajmującymi się zarządzaniem parkiem pojazdów. – Przekazujemy dobre praktyki, rozwijamy kompetencje i opowiadamy o trendach rynkowych związanych z leasingiem i optymalizacją kosztów zarządzania firmową flotą. – wymienia dr Daniel Trzaskowski, Dyrektor Sprzedaży Cyfrowej i Flotowej w Volkswagen Financial Services, jeden z prelegentów Eksperta Flotowego.

Kolejna konferencja cyklu Ekspert Flotowy Ekstra odbędzie się już 5 października 2021 r. w Warszawie. Jej temat wiodący to „Flota odpowiedzialna społecznie”. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale istotna jest kolejność zgłoszeń ze względu na ograniczoną liczbę miejsc dla uczestników stacjonarnych. Z tego powodu w spotkaniu będzie można również wziąć udział online, w formie livestreamingu z wydarzenia. – Mile widziani są także uczestnicy poprzednich edycji Eksperta Flotowego Ekstra, a jeśli w firmie jest kilka osób odpowiedzialnych za park pojazdów – wszystkie mogą uczestniczyć w konferencji. – podkreśla dr Daniel Trzaskowski.

Obok dr. Daniela Trzaskowskiego z Volkswagen Financial Services, prelegentami będą m.in. Piotr Kubiak z marki ŠKODA, który opowie o strategii elektromobilności oraz Mikołaj „Miko” Marczyk – najmłodszy w historii rajdowy Mistrz Polski i ekspert Volkswagen Financial Services.

Agenda szkolenia

10.00 – 10.15 Dr Daniel Trzaskowski. Przywitanie uczestników oraz omówienie agendy szkolenia.

10.15 – 11.30 Dr Daniel Trzaskowski. „Społeczna odpowiedzialność we flocie”.

11.30 – 11.45 Przerwa kawowa.

11.45 – 12.15 Mirosław Torchała. „Flota odpowiedzialna społecznie na przykładzie firmy Wavin oraz aut plug-in hybrid ŠKODA”.

12.15 – 13.15 Piotr Kubiak. „Strategia elektromobilności marki ŠKODA”.

13.15 – 14.15 Lunch.

14.15 – 15.15 Mikołaj Marczyk. „Bezpieczna jazda autem oraz droga do osiągniecia mistrzostwa”.

15.15 – 15.30 Dr Daniel Trzaskowski. Podsumowanie szkolenia.

Więcej informacji oraz zapisy na https://ekspertflotowyekstra.pl

W 2021 roku, tak jak i w poprzednich latach, partnerem Eksperta Flotowego Ekstra będzie Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych, branżowa organizacja zrzeszająca profesjonalistów odpowiedzialnych za zarządzanie firmowymi parkami pojazdów.

kontakt dla mediów
Piotr Żabowski
dfusion communication, Volkswagen Financial Services
Piotr Żabowski

piotr.zabowski@dfusion.pl

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii transport

kontakt dla mediów
Piotr Żabowski
dfusion communication, Volkswagen Financial Services
Piotr Żabowski

piotr.zabowski@dfusion.pl

informacje o firmie