wydarzenia internet

Volkswagen Financial Services uruchomił nową stronę internetową z kompleksową ofertą

Nowa strona internetowa Volkswagen Financial Services już ruszyła. Od teraz wszystkie produkty i usługi oferowane przez firmę są dostępne w jednym miejscu.

Nowa www.vwfs.pl zastąpiła trzy dotychczasowe strony firm oferujących produkty i usługi w ramach Volkswagen Financial Services, w tym witrynę Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce. – Od 21 czerwca 2021 roku w miejsce serwisów vwfs.pl, vwbank.pl i vwleasing.pl została uruchomiona jedna strona: www.vwfs.pl. – wyjaśnia Daria Zielaskiewicz, dyrektor Marketingu i Brand Managementu w Volkswagen Financial Services. – Teraz cała kompleksowa oferta – finansowanie samochodów kredytem i leasingiem, ubezpieczenia i pakiety serwisowe, a także produkty bankowe – jest dostępna w jednym miejscu. Użytkownicy nowej strony mogą intuicyjnie i szybko, dosłownie kilkoma kliknięciami, znaleźć interesujące ich dane lub nadać bieg wybranej sprawie. – dodaje ekspertka VWFS.

Klienci Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce za pośrednictwem strony VWFS wejdą na swoje konto bankowe, sprawdzą lokaty, mogą także złożyć wniosek o kredyt na dowolny cel. Dodatkowo uzyskają dostęp online do wszelkich instrukcji i informacji, formularzy i dokumentów, a w razie konieczności – zdalnie zastrzegą kartę.

Osoby prywatne i klienci firmowi poszukujący kredytu lub leasingu na nowy albo używany samochód, na stronie VWFS.pl również znajdą kompleksowe informacje. Aby zaoferować klientom najlepiej dopasowane do ich potrzeb produkty finansowe, VWFS udostępnił m.in. sekcję, w której w czterech szybkich krokach można wskazać swoje preferencje i otrzymać dopasowane propozycje finansowania nowych aut marek z Grupy Volkswagen. Można również skorzystać z kalkulatora, na którym samodzielne wyliczenie rat kredytu czy leasingu dla konkretnego modelu nie zajmie nawet minuty. Jedno kliknięcie przeniesie internautę do strefy samochodów używanych, gdzie znajdzie pełne informacje o finansowaniu kilkuletnich, sprawdzonych aut z Grupy VW. – Volkswagen Financial Services to marka nowoczesna i przyjazna klientom. Taka jest też nasza nowa kompleksowa strona www – łatwo i szybko pozwala znaleźć odpowiedzi na nurtujące użytkowników pytania, a tym samym oszczędza ich czas. – podkreśla Daria Zielaskiewicz.

Równie wygodnie załatwią swoje sprawy klienci biznesowi, korzystający z leasingu oraz z małych, średnich i dużych flot samochodowych. Na VWFS.pl znajdą komplet informacji o wynajmie średnio- i długoterminowym, portal serwisowy dla osób zarządzających parkiem pojazdów, zdalnie zgłoszą auta na przeglądy czy do serwisu oraz ewentualne szkody komunikacyjne.
Klienci firmy zalogują się także do Portalu Klienta, sprawdzą zasady odbioru i zwrotu samochodu, dostępne usługi oraz informacje o ubezpieczeniach. Co ważne, sposoby logowania do bankowych kont czy Portalu Klienta pozostały takie jak dotychczas, aby żaden z klientów nie musiał zmieniać swoich przyzwyczajeń.

– Oczekiwania obecnych i potencjalnych klientów wciąż ewoluują. Dlatego razem z ich potrzebami zmieniamy nasze produkty i usługi, wprowadzamy też nowe, aby oferta VWFS była zawsze atrakcyjna i „na czasie”. – podsumowuje dyrektor Marketingu i Brand Managementu w Volkswagen Financial Services. Nowa strona internetowa Volkswagen Financial Services już ruszyła. Od teraz wszystkie produkty i usługi oferowane przez firmę są dostępne w jednym miejscu.

kontakt dla mediów
Piotr Żabowski
dfusion communication, Volkswagen Financial Services
Piotr Żabowski

piotr.zabowski@dfusion.pl

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii wydarzenia

kontakt dla mediów
Piotr Żabowski
dfusion communication, Volkswagen Financial Services
Piotr Żabowski

piotr.zabowski@dfusion.pl

informacje o firmie