towary konsumpcyjne media/marketing/reklama

Ryż dookoła świata Poznaj kulinarne tajniki kuchni francuskiej, hiszpańskiej oraz meksykańskiej z nowymi Fixami Knorr

23.06.2021 | Knorr

Portfolio Fixów Smaki Świata Knorr poszerzyło się o trzy nowe produkty. W linii pojawiły się kolejne kompozycje do dań, inspirowane kulinariami z całego świata. Ryż z serem po francusku, Ryż z grzybami po hiszpańsku, a może Ryż z kurczakiem po meksykańsku? Fixy Knorr to nie tylko wyśmienity smak, ale i znakomity sposób na wprowadzenie ciekawych potraw do codziennego menu. Wypróbuj nowe Fixy Smaki Świata Knorr – pyszna podróż gwarantowana!                           

Gotowy na odkrywanie ciekawych przepisów? Szefowie kuchni Knorr doskonale wiedzą, że poznawanie smaków królujących na stołach w różnych, często odległych częściach świata, jest znakomitym sposobem na monotonię w kuchni oraz szansą na rozwijanie umiejętności kulinarnych. Zasmakuj w propozycjach szefów kuchni Knorr i postaw na dania z ryżem w niecodziennym wydaniu! Dzięki nowym Fixom Knorr masz szansę odkryć nieznane oblicze ryżu po francusku, hiszpańsku oraz meksykańsku. Przekonaj się, że aromatyczny sos i ryż to duet idealny!

Fixy Smaki Świata Knorr to doskonałe kompozycje wysokiej jakości składników, m.in. warzyw, ziół i przypraw, które przywołają smaki kuchni dalekich zakątków świata. Są niezwykle proste w przygotowaniu, bo powstały z myślą o zabieganych osobach, którym zależy na niebanalnych posiłkach. Czytelna etykieta zawiera listę potrzebnych do dania składników, przepisy krok po kroku oraz propozycje urozmaicenia posiłku.

O produktach

  • Fix Ryż z serem po francusku Knorr

Francuska kuchnia słynie ze znakomitych serów! Warto wykorzystać ten potencjał, łącząc wyrazisty smak sera z ryżem. Dzięki kompozycji aromatycznej bazylii, cebuli i szczypiorku wszystkie składniki dania będą ze sobą idealnie współgrać. Bon Appétit!

  • Fix Ryż z grzybami po hiszpańsku Knorr

Potrawa inspirowana aromatyczną kuchnią Hiszpanii. Niezrównany zapach, będący zapowiedzią doskonałego dania, przywoła do stołu wszystkich miłośników wyśmienitego jedzenia. Śmietanowy sos połączy grzyby oraz ryż w jedną całość.

  • Fix Ryż z kurczakiem po meksykańsku Knorr

Strzał w dziesiątkę dla wszystkich smakoszy uwielbiających barwną kuchnię Meksyku! Kombinacja pomidorów, papryki, kolendry i ryżu zapewni niezwykłe doznania smakowe. Palce lizać!

Sugerowana cena detaliczna*: 2,89 PLN

*Ceny półkowe są wyłączną decyzją sieci handlowych.                   

kontakt dla mediów
Joanna Szałasz
specjalista public relations, Knorr
Joanna Szałasz

joanna.szalasz@knorr.pl

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii towary konsumpcyjne

kontakt dla mediów
Joanna Szałasz
specjalista public relations, Knorr
Joanna Szałasz

joanna.szalasz@knorr.pl

informacje o firmie