nowe produkty/usługi ekonomia/biznes/finanse

Volkswagen Bank wprowadza nowe wzory kart z ikonami motoryzacji

Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce oferuje swoim klientom do wyboru nowe wzory kart Visa Business do firmowego Plus Konta Biznes. Dla wielbicieli klasycznych samochodów to prawdziwa gratka – teraz przy każdym użyciu karty mogą cieszyć oko jednym z trzech modeli Volkswagena, prawdziwych ikon motoryzacji. Czwarty wzór to estetyczna karta z nowym logo marki Volkswagen.

Nowe karty debetowe Visa Business do firmowego rachunku Plus Konto Biznes pozwalają na dokonywanie płatności zbliżeniowych, bezpieczne zakupy w Internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz w POS w ramach Visa Cash Back. Funkcja płatności zbliżeniowych może być włączana lub wyłączana na życzenie użytkownika, a do każdego konta lub subkonta mogą być wydane karty dedykowane dla pracowników firmy. Za ich pośrednictwem można bezpłatnie sprawdzić dostępne na rachunku środki oraz bezpośrednio w bankomacie zmienić kod PIN.

- Dla klientów firmowego Plus Konta Biznes szeroka funkcjonalność kart to oczywistość. Volkswagen Bank zadbał jednak o coś więcej – sprawił, że od teraz każde użycie karty stanie się przyjemnym, estetycznym doznaniem. Tym samym łączymy finanse z pozytywnymi emocjami i dajemy wyraz naszej miłości do klasycznej motoryzacji podkreśla Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w Volkswagen Bank.

Grafiki przedstawiają trzy modele Volkswagena. Numer 1 to słynny garbus w wersji cabrio. Spośród 21,5 mln wyprodukowanych przez niemal 65 lat Volkswagenów Beetle (VW Käfer), kabriolety stanowiły ponad 330 tys. sztuk. Do dziś wiele z nich można spotkać na polskich drogach. Wzór na karcie numer dwa to klasyczna odmiana Volkswagena Beetle, z zaokrągloną linią dachu, od której pochodzi potoczne określenie garbusa. Trzeci model to kultowy Volkswagen Bulli, czyli popularny bulik, zwany też „ogórkiem”. Obecnie, po 70 latach od wyprodukowania pierwszego modelu bulika, na drogi wyjeżdża już siódma generacja kolejnego hitu firmy z Wolfsburga. Dla tradycjonalistów przywiązanych do marki powstał czwarty wzór graficzny firmowej karty, w stonowanych barwach i z białym logo Volkswagena.

- Klienci posiadający w Volkswagen Bank konta firmowe i karty Visa Business mogą liczyć na dodatkową pomoc w ramach promocji, którą od listopada 2020 roku prowadzimy we współpracy z Visa i Vindicat pod hasłem „Należy ci się wsparcie”. Otrzymują bezpłatny dostęp do usług umożliwiających automatyczną windykację niezapłaconych faktur, bazy wiedzy i giełdy długów. Dbając o bezpieczeństwo płatności użytkownicy naszych kart mogą również zdefiniować odrębne dzienne limity transakcji, a ich wszystkie transakcje e-commerce są zabezpieczone 3D Secure. – wyjaśnia Daria Pawęda z Volkswagen Bank.

Nowi klienci biznesowi Volkswagen Bank kartę z wybranym wizerunkiem otrzymują za 0 zł. Jeżeli klient ma już kartę i zechce ją zmienić na kartę z nowym wizerunkiem, koszt takiej operacji wyniesie tylko 15 zł. Więcej informacji o nowych kartach i Plus Koncie Biznes znajduje się w zakładce Karty firmowe na stronie www.vwbank.pl/konto-firmowe.

kontakt dla mediów
Piotr Żabowski
dfusion communication, Volkswagen Financial Services
Piotr Żabowski

piotr.zabowski@dfusion.pl

informacje o firmie

więcej z kategorii nowe produkty/usługi

kontakt dla mediów
Piotr Żabowski
dfusion communication, Volkswagen Financial Services
Piotr Żabowski

piotr.zabowski@dfusion.pl

informacje o firmie