ekonomia/biznes/finanse

Nowe ubezpieczenie na życie – Allianz Bezpieczne Życie

11.02.2021 | Allianz

Nowe ubezpieczenie na życie „Allianz Bezpieczne Życie” to proste i przejrzyste pakiety ubezpieczeniowe. Pozwalają klientom na wybór dogodnego dla siebie rozwiązania, w zależności od potrzeb. Od 10 lutego produkt można kupić u agentów Allianz i multiagentów.

Prostota przede wszystkim

Allianz regularnie wdraża kolejne produkty ubezpieczeniowe skonstruowane na zasadzie pakietów.  Wszystko w duchu upraszczania i ułatwienia wyboru odpowiedniego produktu dla klienta. Po ubezpieczeniach komunikacyjnych i mieszkaniowych oraz ubezpieczeniu grupowym, Allianz przygotował dedykowane warianty dla klientów poszukujących ubezpieczenia na życie.

– W nowym produkcie Allianz Bezpieczne Życie klienci wybierają jeden z 3 wariantów, różniących się zakresem ubezpieczenia – Dla Ciebie, Dla Ciebie i dzieci oraz Dla Ciebie i Rodziny. Dzięki temu, klient ma możliwość wyboru takiego rozwiązania, które jest dopasowane do jego aktualnej sytuacji życiowej  – mówi Łukasz Bąbol, Dyrektor Zarządzający ds. produktów życiowych i zdrowotnych, TU Allianz Życie Polska S.A.

Proste warianty z dodatkowymi pakietami

Z ubezpieczeniem Allianz Bezpieczne Życie klienci mogą wybrać taki wariant, który najbardziej odpowiada ich potrzebom. Dodatkowo mogą dobrać także tzw. „pakiety dodatkowe” dla wzmocnienia ochrony m.in. dla aktywnych, kardiologiczny, senior, onkologiczny, twoje dzieci czy komunikacyjny.

Każdy z tych dodatkowych pakietów zawiera w sobie określone ryzyka ubezpieczeniowe. To klient decyduje czy chce dobrać wybrany z nich do podstawowego ubezpieczenia, a także który z nich jest dla niego odpowiedni – dodaje Łukasz Bąbol.

Pakiety zostały tak skonstruowane aby zapewnić ochronę nie tylko w przypadku śmierci, ale również  poważnego zachorowania, leczenia w szpitalu, czy świadczeń powypadkowych. Dzięki konstrukcji produktu, ochroną ubezpieczeniową objęty jest zarówno klient jak i członkowie jego rodziny. Nowością jest m.in. suma na refundację kosztów leczenia po wypadku, assistance z limitem 10 000 zł na zdarzenie,  a w wariantach obejmujących ryzyka dziecięce znajdują się świadczenia w formie renty po śmierci Ubezpieczonego, gdzie sama wartość comiesięcznego świadczenia (w zależności od wariantu zakresu) będzie sięgała 900 zł na każde z osieroconych dzieci.

kontakt dla mediów
Rzecznik prasowy, Allianz Polska
Marta Nowicka

marta.nowicka@allianz.pl

informacje o firmie

 

 

załączniki

więcej z kategorii ekonomia/biznes/finanse

kontakt dla mediów
Rzecznik prasowy, Allianz Polska
Marta Nowicka

marta.nowicka@allianz.pl

informacje o firmie