sport

Jedna nazwa, ale dwie nowe ścieżki

18.01.2021 | Runmageddon

Koniec roku 2020 był czasem podsumowań i planów. Szefowie Runmageddon i Runmageddon Adventure podjęli decyzję o zakończeniu współpracy licencyjnej. Kierunek projektu Adventure w planach rozwoju będzie odbiegał od głównego nurtu sportów przeszkodowych, który konsekwentnie realizuje Runmageddon. Zbyt mocno, aby kontynuować działalność jako podmiot powiązany nazwą z największym organizatorem imprez OCR w Polsce. Osoby dotychczas związane z projektem Runmageddon Adveture od bieżącego sezonu będą działać jako Sport Adventure s.p. z.o.o. Wzajemne relacje i bagaż dotychczasowych, wspólnych doświadczeń nadal będą owocować ciekawymi projektami, a społeczność Runmageddonu będzie mile widziana na wyprawach Sport Adventure – co do tego szefowie Runmageddonu SA i spółki Sport Adventure są pewni.

 

Bez wątpienia również sezon 2021 będzie obfitował w ciekawe wydarzenia na obu płaszczyznach. Jako Runmageddon kibicujemy w rozwoju marki Sport Adventure i zapraszamy do obserwowania profili ekipy w mediach społecznościowych:

 

Facebook: http://bit.ly/3sjZwHf

Instagram: https://bit.ly/3oH344a

Strona: www.sportadventure.pl

kontakt dla mediów
Karina Cywińska
PR Manager, Runmageddon
Karina Cywińska

karina.cywinska@runmageddon.pl

tel: +48 698 555 835

informacje o firmie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 89 tysięcy osób, w tym 68 000 dorosłych i 21 000 dzieci, młodzieży i całych rodzin. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 250 tysięcy uczestników. W 2019 roku Runmageddon kontynuował ekspansję zagraniczną, organizując kolejne edycje biegów z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru dla osób po 16 r.ż. są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód). Dla dzieci 4-11 lat dedykowana jest formula KIDS, zaś dla młodzieży między 12- 15 rokiem życia - Junior. Od roku 2019 Runmageddon zaczął zapraszać do ekstremalnego starcia całe rodziny, przygotowując dla nich Runmageddon Family.

załączniki

więcej z kategorii sport