sport

Świąteczna Promocja Runmageddonu

16.12.2020 | Runmageddon

Runmageddon zaskakuje promocją dla żądnych wyzwań fanów ekstremalnego biegu z przeszkodami i proponuje interesującą alternatywę dla tradycyjnych prezentów świątecznych. Z okazji zbliżających się świąt obniża ceny najpopularniejszych pakietów startowych na sezon 2021.

W każdym sezonie na trasach Runmageddonu pojawia się kilka tysięcy osób, które postanawiają wielokrotnie zmierzyć z ekstremalnymi wyzwaniami. Ich decyzja o regularnym szlifowaniu siły i charakteru najczęściej mocno skorelowana jest z chęcią walki o wyjątkowe trofea, które organizator posiada w swojej ofercie – mowa oczywiście o Koronie i Weteranie. Tylko w bieżącym roku, przeszło tysiąc osób zdobyło tytuł Weterana Runmageddonu, a około dwóch tysięcy sięgnęło po statuetkę Korony Runmageddonu. To między innymi dla nich, wracających na trasy, organizator postanowił ogłosić świąteczną promocję. Przecenione o 100 złotych pakiety Korona, Weteran i Oktan można zakupić do 23.12. Jest to więc doskonała pora, by zaopatrzyć się w wybrane vouchery i nie martwić się później wzrastającymi co miesiąc cenami. Voucher na ekstremalne eventy to także doskonały pomysł na gwiazdkowy prezent, dla tych którzy szukają nowych wyzwań i sportowych przygód lub dla tych, którym potrzebna jest duża doza motywacji do zmiany swojego trybu życia.

Osoby, które zakupią dla siebie lub też otrzymają w prezencie jeden z voucherów, będą mogły wykorzystać je na ogłoszonych już eventach oraz tych oznaczonych w kalendarzu jako "save the date" (kalendarz dostępny jest na facebooku Runmageddonu). Wśród zapowiedzianych do tej pory wydarzeń znajdują się między innymi takie lokalizacje jak: Wrocław, Trójmiasto, Warszawa, Karkonosze czy Poznań. Więcej informacji o eventach znaleźć można na stronie www.runmageddon.pl w zakładce imprezy, a o wspominanych statuetkach w zakładce trofea.

kontakt dla mediów
Karina Cywińska
PR Manager, Runmageddon
Karina Cywińska

karina.cywinska@runmageddon.pl

tel: +48 698 555 835

informacje o firmie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 89 tysięcy osób, w tym 68 000 dorosłych i 21 000 dzieci, młodzieży i całych rodzin. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 250 tysięcy uczestników. W 2019 roku Runmageddon kontynuował ekspansję zagraniczną, organizując kolejne edycje biegów z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru dla osób po 16 r.ż. są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód). Dla dzieci 4-11 lat dedykowana jest formula KIDS, zaś dla młodzieży między 12- 15 rokiem życia - Junior. Od roku 2019 Runmageddon zaczął zapraszać do ekstremalnego starcia całe rodziny, przygotowując dla nich Runmageddon Family.

załączniki

więcej z kategorii sport