handel internet środowisko naturalne/ekologia ekonomia/biznes/finanse

Zielony Pakiet dla klientów Banku BNP Paribas

04.12.2019 | Shumee

Bank BNP Paribas wspólnie z platformą zakupową shumee.pl wdrożył kolejną fazę ekosystemu e-commercowo-finansowego, który zaspokaja potrzeby zakupowe i finansowe klientów oraz zapewnia unikalną ofertę zakupów on-line w atrakcyjnych cenach.

Klienci Banku BNP Paribas mogą kupować taniej na platformie shumee.pl, wybierając spośród tysięcy produktów we wszystkich kategoriach zakupowych i korzystając z darmowej dostawy i zwrotu. Posiadanie konta w Banku BNP Paribas umożliwia skorzystanie z Zielonego Pakietu - zniżki w wysokości min. 10% (nie mniej niż 30 zł) na zakupy produktów o wartości powyżej 60 zł, darmowej dostawy i zwrotu produktów. Dodatkowo, każdy klient może skorzystać ze zniżki wielokrotnie w czasie trwania promocji (od 18.11.2019 do 18.05.2021 r.).

Oferta jest zintegrowana procesowo i komunikacyjnie na platformie shumee.pl, dzięki czemu zniżka i darmowa dostawa naliczana jest automatycznie w koszyku zakupowym po wybraniu płatności pay-by-link Banku BNP Paribas.

Współpraca Banku BNP Paribas i platformy shumee.pl zapewnia unikalną ofertę tańszych, wygodnych zakupów on-line i pozwala lepiej zaspokajać potrzeby klientów, tam gdzie dokonują transakcji i potrzebują usług finansowych.

Bank BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Bank oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów. Przedsiębiorstwom (mikro, MŚP i korporacjom) dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym. Bank kieruje swoje usługi również do przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Klientom segmentu bankowości prywatnej proponuje kompleksową ofertę w zakresie ochrony, optymalizacji i pomnażania majątku. Klienci Banku mogą również korzystać z usługi doradztwa inwestycyjnego. Bank jest częścią wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas.

Bank świadczy usługi poprzez sieć oddziałów bankowych oraz stoisk bankowych w centrach handlowych na terenie całego kraju. Produkty kredytowe dostępne są również za pośrednictwem punktów w sklepach partnerskich, także w wybranych sieciach dealerów samochodów.

www.shumee.pl to e-commercowa platforma zakupowa, która integruje asortyment ponad pół miliona produktów wystawionych przez setki firm, hurtowni i wiodących platform dropshippingowych z terenu UE, które gwarantują wysoką jakość produktów, konkurencyjne ceny i krótki czas dostawy. Na platformie można znaleźć wiele produktów niedostępnych w innych miejscach w sieci, w najlepszych cenach. Najpopularniejsze kategorie to obecnie: wyposażenie domu i ogrodu, zdrowie i uroda, elektronika, AGD i RTV, odzież, obuwie i produkty dla dzieci.

 

 

 

 

informacje o firmie

więcej z kategorii handel