media/marketing/reklama turystyka/wypoczynek rodzina

1000 klientów Rainbow ze zniżką Karty Dużej Rodziny

21.11.2019 | Rainbow

W 3 miesiące od przystąpienia przez Rainbow do programu Karta Dużej Rodziny już ponad 1000 Klientów skorzystało z przysługujących im zniżek przy zakupie oferty biura podróży.

Rainbow jako pierwszy duży, ogólnopolski touroperator przystąpił do programu „Karta Dużej Rodziny”, umowa współpracy została podpisana na czas nieokreślony i weszła w życie 12 sierpnia br.  Wszyscy posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z 2% rabatu na całą ofertę Rainbow.

„Przystąpienie Rainbow do programu Karta Dużej Rodziny spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony naszych Klientów. Przekroczenie liczby 1000 beneficjentów w zaledwie 3 miesiące to dla nas bardzo dobra wiadomość. Cieszymy się, że partnerstwo Rainbow w tym ważnym społecznie  programie spotkało się z tak dużym zainteresowaniem. – mówi Bartłomiej Żyła, kierownik projektu KDR w Rainbow. – Jesteśmy szczególnie dumni z faktu, że Rainbow jako pierwszy duży, ogólnopolski touroperator zaangażował się w tą prospołeczną i prorodzinną akcję. Udział w programie KDR przynosi naszym Klientom wymierne korzyści w postaci tańszych wakacji.”

Oferta rodzinna Rainbow,  w tym również na potrzeby rodzin wielodzietnych, została w ostatnich miesiącach bardzo mocno rozbudowana. Z myślą o rodzinnych, wymarzonych wakacjach Rainbow przygotował na Lato 2020 kilkanaście nowych, dedykowanych rodzinom hoteli. W ofercie  kolejnych kilkudziesięciu obiektów, zakontraktowane zostały komfortowe, przestronne pokoje rodzinne, tak by wakacje z Rainbow były pełne wygody i atrakcji, zarówno dla rodziców jak i dzieci. Dzięki wprowadzonym nowościom i zmianom, zarówno rodziny 2+1, 2+2 a także te większe znajdą w ofercie Rainbow hotele dopasowane do swoich oczekiwań i potrzeb.

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty m.in. instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych, stacji paliw czy księgarni na terenie całego kraju. Karta ma na celu ułatwienie dużym rodzinom dostępu do różnych dóbr, a przy tym obniżenie kosztów codziennego życia. Przysługuje ona, niezależnie od dochodu, rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Spersonalizowana Karta wydawana jest bezpłatnie każdemu członkowi rodziny wielodzietnej, a od niedawna jest również dostępna na smartfonie jako mKDR.

 

Czytaj również:  https://media.r.pl/aktualnosci/pr/456683/rainbow-partnerem-strategicznym-programu-karta-duzej-rodziny

 

kontakt dla mediów
Rainbow
Maciej Szczechura

maciej.szczechura@R.pl

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii media/marketing/reklama