turystyka/wypoczynek

Lato 2020- Rainbow przygotował siedem kierunków z Łodzi

17.09.2019 | Rainbow

  Podczas konferencji prasowej, która miała miejsce na łódzkim lotnisku 13 września br., Rainbow ogłosił siatkę połączeń z Łodzi planowanych na lato 2020.

    Obok dotychczasowych trzech kierunków Zakynthos, Burgas i Antalya, tour operator zapowiedział wprowadzenie czterech nowości na kolejny sezon.

Latem 2020 roku z Rainbow z Łodzi będzie można polecieć  na greckie wyspy Zakynthos, Rodos, Kretę i Korfu, do bułgarskiego Burgas a także do cieszących się dużą popularnością tureckich kierunków Antalya i Bodrum.

 Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, konsekwentnie rozwijamy naszą współpracę z łódzkim lotniskiem, w nowym sezonie wprowadzamy aż cztery nowości i w sumie będziemy mieli w ofercie siedem kierunków z wylotami z Łodzi – komentuje Edyta Romanowska, Rzecznik Prasowy Rainbow. Nasi klienci, którzy dotąd jeździli na wakacje z Warszawy coraz chętniej korzystają z możliwości, jakie im dajemy tu na miejscu. W nowym sezonie z łódzkiego portu polecimy do Antalyi, Bodrum, Burgas i na cztery greckie wyspy Zakynthos, Rodos, Korfu i Kretę.

  Pełna oferta na Lato 2020 jest już dostępna w biurach podróży i na stronie r.pl. Na okres przedsprzedaży, który potrwa do 14.11.2019, Rainbow przygotował szereg korzyści, w tym  „100% Pewności Najniższej Ceny”, znacznie większy wybór komfortowych pokoi rodzinnych, specjalne zniżki dla dzieci, rabaty dla lojalnych klientów, a dla najbardziej wymagających ponad 50 hoteli premium.

kontakt dla mediów
Rainbow
Maciej Szczechura

maciej.szczechura@R.pl

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii turystyka/wypoczynek