media/marketing/reklama ekonomia/biznes/finanse

ING zaprasza na skuter lub motocykl

ING Lease przygotował ofertę specjalną leasingu dla jednośladów: Wiosną wsiądź na skuter lub motocykl! Zarejestrujemy go za darmo!” Oferta jest ważna do końca kwietnia.

Klienci, którzy skorzystają z leasingu motocykli i skuterów, w tym elektrycznych, nie ponoszą kosztów ich rejestracji. To oszczędność ponad 300 zł. Oferta jest skierowana do przedsiębiorców, którzy spełnią warunki regulaminu i podpiszą umowę leasingu do końca kwietnia br. Wystarczy złożyć wniosek on-line lub w oddziale.

Pełny regulamin oferty Wiosną wsiądź na skuter lub motocykl! Zarejestrujemy go za darmo! Jest dostępny na stronie https://www.inglease.pl/skuter.

 
ING Lease podejmuje szereg inicjatyw ekologicznych, które wspierają klientów w odpowiedzialnym korzystaniu z zasobów środowiska naturalnego. Jedną ze stałych ofert ING Lease jest Program ING EKO, obejmujący finansowanie elektrycznych i hybrydowych samochodów osobowych, dostawczych do 3,5 t., a nawet elektrycznych motocykli i skuterów. Maksymalny limit finansowania w Programie ING EKO wynosi 700 tysięcy złotych netto. Oferta jest dostępna dla wszystkich klientów, również dopiero rozpoczynających swoją działalność.

kontakt dla mediów
Ewa Szerszeń
Zastępca Rzecznika Prasowego, ING Lease (Polska) Sp. z o.o.
Ewa Szerszeń

ewa.szerszen@ingbank.pl

informacje o firmie

więcej z kategorii media/marketing/reklama