budownictwo/nieruchomości media/marketing/reklama

Zdążyć przed jesienią. Sopro prezentuje Racofix® WB 588 – uniwersalny uszczelniacz o szerokim spektrum zastosowań

13.09.2018 | SOPRO

Słotna jesień, śnieżny grudzień czy początek wiosny, któremu towarzyszą deszczowe poranki i wieczory – opady atmosferyczne to stały element polskiego krajobrazu. Dlatego, jeszcze przed końcem lata, warto poświęcić jedno popołudnie, by zabezpieczyć wszystkie newralgiczne strefy domu szczególnie narażone na działanie wilgoci. Z uniwersalnym uszczelniaczem Sopro Racofix® WB 588 to niezwykle proste!

Sopro WB 588 to jednoskładnikowe, wysokoelastyczne, niezawierające rozpuszczalników i gotowe do użycia uniwersalne uszczelnienie, wykonane na bazie polimerów, o doskonałych właściwościach i parametrach roboczych. Produkt jest paroprzepuszczalny, odporny na działanie promieni UV, a także niezwykle bezpieczny - posiada licencję EMICODE®, która potwierdza, że preparat nie wydziela toksycznych związków do otoczenia, a tym samym jest wyjątkowo przyjazny dla środowiska i jego użytkowników. 

Żadnej pracy się nie boi!

Produkt sprawdzi się doskonale podczas renowacji i napraw o rożnym stopniu trudności – zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Poradzi sobie w przypadku wypełniania pęknięć i ubytków, uszczelnienia połączeń ościeżnic okiennych i drzwiowych, połączeń w obrębie dachu, komina czy rynien, a nawet renowacji dachówek. Z łatwością zabezpieczy powierzchnie z betonu, drewna, kamienia, metalu, ceramiki, wielu tworzyw sztucznych i materiałów izolacyjnych – również w przypadku podłoży wilgotnych. Sopro WB 588 jest przeznaczony także do wodoszczelnego klejenia krawędzi mat Sopro AEB. Tak szerokie spektrum zastosowań czyni z niego doskonałego pomocnika podczas codziennych, domowych napraw, jak i profesjonalnych zadań wykonawczych.

Co więcej, jego aplikacja jest niezwykle prosta. Preparat należy nanieść w dwóch, przynajmniej 1 milimetrowych, warstwach (czas utwardzania wynosi ok. 3 godziny na 1 mm grubości warstwy) na całą uszczelnianą powierzchnię, za pomocą wałka lub pędzla. Powierzchnię można uznać za w pełni suchą po 12 godzinach od nałożenia ostatniej warstwy. Sopro Racofix® WB 588 to również synonim szybkości - wykazuje odporność na deszcz po około 2 godzinach, zaś po 12 godzinach zabezpieczane powierzchnie można z powodzeniem obciążać. 

Uniwersalny uszczelniacz od Sopro to prawdziwie niezastąpiony wielozadaniowiec. Wystarczy jedno popołudnie, trochę chęci i sprzyjająca pogoda, a nasz dom z łatwością oprze się jesiennej słocie i zimowym śnieżycom!

Producent: Sopro

www: http://pl.sopro.com/

Cena: ok 33 zł / kartusz 438 g

 

 

informacje o firmie

więcej z kategorii budownictwo/nieruchomości

informacje o firmie