budownictwo/nieruchomości

Wrześniowy powrót do… szkoły. Przed nami kolejna edycja Akademii Profesjonalisty

30.08.2018 | SOPRO

Jesień zbliża się wielkimi krokami. Nadchodzące zakończenie sezonu budowlanego to dla glazurników nie tylko chwila oddechu, ale czas który najlepiej wykorzystać pożytecznie i poświęcić go na zdobywanie wiedzy. Tu z pomocą przychodzi kolejna odsłona edycji Akademii Profesjonalisty Sopro. Tej jesieni... zupełnie wyjątkowa!

Formuła szkoleń przygotowywanych przez firmę Sopro nieodłącznie wiąże się z rozwojem branży budowlanej w Polsce. Dynamiczne rozszerzanie oferty produktowej przez producentów, coraz większe wymagania rynku oraz rosnąca odwaga projektowa sprawiają, że aby wyróżnić się na konkurencyjnym rynku zleceń, należy stale doskonalić swój warsztat wykonawczy. Biorąc pod uwagę wszystkie zmienne i wsłuchując się w potrzeby profesjonalnych glazurników, podczas tej edycji Sopro przygotowało nie dwa, a trzy tematy szkoleń, zapraszając do współpracy znakomitych Partnerów.

Cykle „Okładziny megaformatowe” oraz „Nowoczesna Łazienka” to kontynuacja wiosennych spotkań Akademii. – Oba tematy cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że nie mogliśmy pominąć ich w drugiej odsłonie tegorocznych szkoleń – podkreśla Radosław Szczytyński, ekspert firmy Sopro. – Podczas pierwszego z nich, wraz z firmami Cerrad i Raimondi, opowiemy o niezwykle modnych megaformatach – ich cięciu, obróbce, montażu, a także niezaprzeczalnych walorach aranżacyjnych. „Nowoczesna Łazienka”, którą swoim know-how wesprą Ceramika Paradyż oraz I-Drain, to prawdziwa gratka dla tych, którzy chcą skoncentrować się na nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu chemii i ich wykorzystaniu podczas pracy z szeroką paletą designerskich materiałów wykończeniowych – dodaje Radosław Szczytyński.

Nowością tegorocznej odsłony jest prawdziwie jesienny temat – „Nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego”. Nie jest bowiem tajemnicą, że jego montaż nie zawsze bywa szybki i prosty. – Wraz z Kermi i Collomix zwrócimy uwagę na kilka istotnych niuansów wykonawczych, które zagwarantują wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie całego systemu – rekomenduje Radosław Szczytyński.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma unikatowy certyfikat, potwierdzający udział w Akademii, a także komplet materiałów szkoleniowych oraz zestaw akcesoriów przydatnych podczas prac glazurniczych. 

Kalendarz szkoleń:

18.09. Gorzów Wielkopolski - Nowoczesna łazienka

25.09. Kraków - Nowoczesna łazienka

26.09. Poznań - Nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego

02.10. Radom - Okładziny megaformatowe

09.10. Szczecin - Okładziny megaformatowe

16.10. Wrocław - Okładziny megaformatowe

23.10. Jelenia Góra - Nowoczesna łazienka

30.10. Katowice - Nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego

13.11. Gdańsk - Okładziny megaformatowe

20.11. Rzeszów - Nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego

27.11. Biłgoraj - Nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego

04.12. Włocławek - Okładziny megaformatowe

 

Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: WWW.AKADEMIAPROFESJONALISTY.PL

Szczegółowe informacje o Akademii można uzyskać pod numerem telefonu +48 22 335 23 42.

 

informacje o firmie

więcej z kategorii budownictwo/nieruchomości

informacje o firmie